Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

ОПИТУВАННЯ «Дня»

— Чи вважаєте ви себе ідеальним працівником? Що необхідно для того, щоб стати ним?
4 серпня, 2001 - 00:00

Анатолій ГОНЧАРУК, менеджер з продажу:

— Я недавно влаштувався на це місце роботи і ще не можу сказати, яким працівником я є. Але вважаю, що для того, щоб стати ідеальним працівником, необхідне бажання і старання.



Людмила ЯРМОЛЕНКО, екс-медсестра у госпіталі СБУ:

— Можливо, суб’єктивно, людина і може вважати себе ідеальним працівником. Але щоб стати таким працівником насправді, необхідні чесність і порядність, але, на жаль, у нашій державі це так відносно. Працювати потрібно і необхідно, хоч багато хто зараз розраховує на легке майбутнє — не працюють над собою, не вчаться, не підвищують свій інтелектуальний рівень. Це великий самообман. Кожна людина повинна працювати над собою і тільки тоді розраховувати на успіх і вдячність суспільства.



Ірина КОЛОС, працівник паспортного столу:

— Ідеальним працівником я себе не вважаю, тому що займаю посаду, яка мені не відповідає. Для того, щоб стати ідеальним працівником, людина повинна знаходитися на своєму місці, щоб їй подобалася її робота.



Павло МОРОЗЕВИЧ, охоронець:

— Так, я можу сказати, що я ідеальний працівник. Якщо людина володіє знаннями у своїй сфері роботи і добросовісно ставиться до неї, тоді вона може вважатися ідеальним працівником.



Ніна ЧЕЛИШЕВА, концертмейстер:

— Не можна говорити про себе, що ти ідеальний працівник. Необхідно відповідально ставитися до своєї справи, а ще найкраще отримувати за неї відповідну винагороду в грошових купюрах. Одне породжує інше. А при наших нинішніх зарплатах складно бути ідеальним працівником.

Володимир ДЕНИСЕНКО. Фото Миколи ЛАЗАРЕНКА, «День»
Газета: