Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Жінки порушують закон, аби вижити

За останні десять років кількість скоєних прекрасною статтю правопорушень зросла вдвічі
6 березня, 1999 - 00:00

Жінки нашого суспільства, котрі відмовилися допомогти в їхній нелегкій долі, «з успіхом» взялися за освоєння чоловічих професій і не тільки в міліції (у столичній — їх більше трьох тисяч).

Як свідчить міліцейська хроніка, у послужному списку слабкої статі: активні ролі в наркобізнесі — від жінки-прикриття для негрів-нелегалів, які торгують руйнівною сировиною, до мозкового центру наркооперацій; участь в організованих угрупованнях (кожна шоста), аж до того, що жінки беруть до рук зброю, виконуючи вбивства на замовлення. Київською міліцією закінчується слідство за обвинуваченням леді-кілера, котра ледь досягла повноліття, підозрюваної у виконанні позаторік вбивств на замовлення двох підприємців.

Очевидно, світ стає все більш цинічним, якщо жінки починають холоднокровно вбивати. Але маленька деталь — одне із замовлень було виконано усього за $200. Чи це не показник причин, що штовхають слабку стать на застосування сили? Щоправда, трапляються і курйози. За словами генерал-лейтенанта Михайла Корнієнка, начальника столичної міліції, підозрювану у вбивстві Вадима Гетьмана жінку- кілера так і не знайдено. А міліція продовжує одержувати повідомлення від змучених чоловіків: «Заберіть, мовляв, мою половину. Це вона вбила Гетьмана».

Показники жіночої злочинності більш, аніж красномовні: 50% підозрюваних у скоєнні економічних злочинів — жінки. Це при тому, що прекрасними наядами скоєно кожний п'ятий злочин з числа розкритих. Останній випадок — 18 лютого порушено карну справу— леді підозрюються в тому, що з бюджетного «чорнобильського» рахунку «перекачали» на рахунки фіктивних підприємств і привласнили 2,5 млн. грн. «На моїй пам'яті, — говорить Михайло Васильович, — це перший злочин подібного роду».

Жінки обманюють, крадуть, аби вижити в чоловічому світі. Звикають до наркотиків, випивки, щоб хоч у дурмані піти від дійсності, і навіть продають дітей. Може, хоча б у свято вони відчують не тільки залежність від чоловіків, а турботу й підтримку?

Оксана ПАНЧЕНКО, «День»
Газета: