Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Книга «ДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ»

Ціна 265 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2019
Обкладинка: 
тверда

Чи замислювалися Ви: як часто і кому саме Ви готові щиро дякувати (не в швидкоплинному, побутовому сенсі, а в найширшому – за справді значущі речі)?

Газета «День» продовжує ту системну працю, якій ми присвятили вже багато років: модернізувати український національний характер й водночас лікувати, долати постгеноцидні рани в свідомості народу.

Головне питання, що тут постає: що конкретно в генотипі українців найбільше вражене рабством? Очевидно, не вистачає справжньої шляхетності – а саме здатність бути вдячними за добро є визначальною ознакою правдиво шляхетної людини. Щоб вилікувати національний характер, треба культивувати, зміцнювати цю благородну рису-вдячність.

В цій книзі ми звертаємо погляд на іноземців, як всесвітньо відомих, так і майже незнаних, на тих, хто в різні часи бачили місце й неповторність України в світі, боронили її свободу, добре ім’я, допомагали їй ідентифікувати себе, рятували життя людей. «День вдячності»-не просто книга, а початок повернення до гуманістичної, цивілізованої системи координат, отже, морального одужання. Вся наша нація мала б молитовно підносити цим людям своє «дякую». Ми назвемо вам їх імена.

Отже, щоб придбати новинку звертайтесь до нашого відділу реалізації, телефон: (044) 303-96-23, електронна адреса - [email protected]. Ще один варіант - зробити замовлення на цій сторінці вже зараз!

265 грн
0
0
0
0