Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

ХXIII Міжнародний фотоконкурс газети «День»

ЩОРІЧНИЙ ХХІII МІЖНАРОДНИЙ ФОТОКОНКУРС та ФОТОВИСТАВКА ГАЗЕТИ «ДЕНЬ»

Фотобієнале – до 25-річчя «Дня»

Цьогоріч наш конкурс об’єднає роботи за 2020 і 2021-й роки

Прийом робіт закінчено. Дякуємо всім, хто взяв участь. Про результати відбору повідомимо на початку листопада.

Минулого року тему вже 22-го фотоконкурсу редакція визначила як «Антидот» — протиотруту і від вірусу, і від нерозумної політики, і від життєвих проблем, викликаних обставинами пандемійного року. На жаль, карантин завадив підбити підсумки 2020-го у вигляді публічної виставки. Але тема антидоту за цей час аж ніяк не втратила своєї актуальності. Тож ми її «пролонговуємо» і на 2021-й. У листопаді ми оголосимо імена переможців фотобієнале «Дня» 2020—2021.

Цей рік — особливий для «Дня». Газеті виповнюється чверть віку. Фотографія в цій історії займає унікальне місце, і ми не можемо її не показати. Під час представлення фотовисновків за останні два роки ми презентуємо the best of the best — найбільш знакові світлини починаючи від першого фотоконкурсу «Дня», що відбувся, нагадаємо, ще у 1998-му, через два роки після появи газети. Певною мірою це є й новітня історія нашої країни — у знімках.

На жаль, цього року пішов з життя великий Друг «Дня», справжній поціновувач фотомистецтва і нашого конкурсу Євген Марчук. Тож частина експозиції на виставці буде присвячена йому — на знак вдячної пам’яті про цього видатного державника і непересічну багатогранну особистість.

Заповнюймо разом нові сторінки фотолітопису країни, наповнюймо їх своєю енергією і гостротою погляду — це і буде наша протиотрута від не лише осінніх депресій. І якщо «День» вам близький, то наш ювілей ви можете відзначити саме своїми знаковими світлинами

Нагадуємо умови конкурсу:

НОМІНАЦІЇ

1. Український світ

2. Політика

3. Фото з історією

4. Світ очима дітей

(до 18 років, участь для дітей безкоштовна)

* Зарахування фотографій до певної номінації здійснює журі конкурсу.

Три прості кроки для участі:

1 Зробіть внесок у розмірі 200 грн* (він спрямований на покриття організаційних витрат: друк з метою відбору робіт, оформлення)

2 Заповніть онлайн-анкету учасника

3 Додайте конкурсні світлини в електронному вигляді та копію квитанції про оплату внеску

*Для економії ваших коштів на друк кожної світлини у форматі A3 ми заснували загальний внесок і беремо на себе цей обов’язок.

Способи оплати внеску:

• Картами VISA, MasterCard в інтернет-магазині "Дня" (зробити скриншот екрану завершеної операції оплати в системі «Platon»);

• Через будь-яке банківське відділення або інтернет-банкінг (квитанція з реквізитами);

• У редакції газети «День» за адресою м. Київ, проспект Івана Франка 42-б (заздалегідь зателефонуйте та домовтеся про візит!)

Реквізити

•  Одержувач: ТОВ «Українська прес-група»

•  Код одержувача (ЗКПО): 24249388

•  п/с: UA32 3808 0500 0000 0026 0074 78064 у АТ «Райффайзен Банк «Аваль»

•  МФО: 380805,

•  ІПН:  242493826548

•  Ім’я платника: вкажіть ваші прізвище, ім’я, по батькові

•  Призначення платежу: Внесок для участі в 22-му фотоконкурсі газети «День»

                                                             


Заповнити форму та надіслати фото онлайн:

Увага! Форма приймає файли загальним об'ємом до 85 мб (10-15 фотографій). У разі перевищення ліміту або винекнення проблем надсилайте анкетні дані на пошту [email protected], прикріпивши фотороботи або посилання на них у файлообміннику.

Працездатність форми була перевірена 04.09.2020. 

 

Фотографії додаються по одній. Розмір одного файлу не повинен перевищувати 8MB. Файли у форматі jpg. У разі перевищення ліміту надсилайте фото на пошту [email protected] (до 20 шт.).
Реквізити: ТОВ «Українська прес-група» код 24249388, АТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, П/р № 26007478064. У призначенні платежу вкажіть своє П.І.Б. та примітку "За участь у фотоконкурсі"
Файли мають бути менші ніж 8 МБ.
Дозволені типи файлів: jpg jpeg png
Файли мають бути менші ніж 8 МБ.
Дозволені типи файлів: jpg
Файли мають бути менші ніж 8 МБ.
Дозволені типи файлів: jpg