Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Україна здобула другу перемогу на Євробаскеті-2022

3 вересня, 2022 - 22:56

Україна після впевненого старту на Євробаскеті-2022 здобула другу перемогу поспіль. Цього разу мінімально обіграли команду Естонії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

Поєдинок завершився з мінімальним рахунком 74:73, причому Україна буквально вирвала перемогу в останній чверті. Примітно, що команда протягом усього матчу поступалася Естонії та вийшла вперед лише за хвилину до кінця, коли і було закинуто переможний м'яч.

Естонія - Україна - 73:74 (21:15, 14:16, 26:23, 12:18)

Вдруге поспіль кращим гравцем став Святослав Михайлюк, який провів на паркеті більше 33 хвилин і набрав 18 очок (2 з 5 триочкових), 4 підбирання і 2 передачі.

Після двох турів Україна лідирує у своїй групі.

Нагадаємо, у стартовому матчі українські баскетболісти впевнено обіграли команду Великобританії з рахунком 90:61.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!