Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Нідерланди передадуть 3 сучасних польових шпиталі для потреб Національної гвардії України

3 листопада, 2022 - 21:49
Фото mvs.gov.ua

3 листопада, Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зустрівся з Послом Нідерландів в Україні Єннесом де Молом, повідомляє Урядовий портал.

Голландський дипломат передав Міністрові офіційного листа Міністра оборони Нідерландів з повідомленням про надання найближчим часом 3 сучасних польових шпиталів для потреб Національної гвардії України.

«Хочу висловити глибоку повагу та захоплення відважністю, виявленою Вами та Українським народом у протистоянні російській федерації», - йдеться в листі керівника МО Королівства Нідерланди Кайса Оллонгрена.

Денис Монастирський та Єннес де Мол обговорили поточну ситуацію в районах проведення бойових дій та проблеми відновлення життєдіяльності на деокупованих територіях.

Посол Де Мол також висловив готовність Нідерландів активно долучитися до посилення потенціалу України у процесах знешкодження вибухонебезпечних предметів на територіях, де відбувалися бойові дії.

У цьому контексті обговорено можливість започаткування предметного діалогу в рамках запланованої в Женеві технічної конференції «Координація донорів для програми протимінної діяльності в Україні», яку організовують Женевський міжнародний центр з гуманітарного розмінування спільно з секретаріатом Національного органу з питань протимінної діяльності.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ