Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

На Рівненщину з Чехії привезли зимовий одяг для українських військових

10 листопада, 2022 - 21:56
Фото Рівненська обласна державна адміністрація

На Рівненщину з Чехії привезли зимовий одяг для українських військових. Таку допомогу передала делегація з Чеської Республіки. Також в область їде 10 автобусів, повідомляє Рівненська ОВА.

Водночас співпраця між державами продовжуватиметься, у тому числі й на регіональному рівні. І стосуватиметься вона і соціальної, і економічної сфери. Про це йшлося на зустрічі начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля та голови Рівненської облради з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Давідом Нови.

«Рівненська область – тилова. І дбати про економічний розвиток нам вкрай важливо. Адже мусимо докласти максимум зусиль, щоб компенсовувавти втрати на Сході, де зруйнували багато знакових підприємств. Звичайно ж тут дуже важлива співпраця з іноземними партнерами, - прокоментував Віталій Коваль. – Рівненська область спеціалізується, зокрема, на агропереробці, також маємо розвинений меблевий кластер, тож нам цікава співпраця у цих сферах».

Так, на Рівненщині збирають чи не найбільше в Україні дикорослих ягід (зокрема, чорниць). Така продукція зберігається в холодильних камерах. Водночас через перебої з електропостачанням із цим можуть виникнути проблеми. Тому необхідність в генераторах вкрай важлива як для бізнесу, так і для людей.

Також зацікавити партнерів могла б і молокопродукція на експорт, яка зараз має вигідну ціну.

Разом із тим Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Нови повідомив, що взимку організовується робоча поїздка у Чехію підприємців із України, тож серед них будуть і представники бізнесу з Рівненщини. Крім того, вони допомагатимуть налагодженню співпраці між підприємствами з нашого регіону та Чехії.

Крім того, важлива підтримка в підготовці до опалювального сезону. Зокрема, під час зустрічі обговорили і необхідність облаштування додаткових мобільних пунктів обігріву.

Планується і подальша співпраця в соціальній сфері.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ