Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Волонтерів безкоштовно навчатимуть в українському освітньому IT-центрі

15 листопада, 2022 - 18:21
Фото з соціальних мереж

Сучасному українському волонтерському руху немає аналогів у світі, бо він налічує тисячі організацій, до роботи в яких залучено сотні тисяч українців, що самовіддано працюють на користь держави та суспільства, присвячуючи себе допомозі іншим. Волонтери є найбільш соціально-активною частиною населення, саме вони — основа майбутнього нашої держави, повідомляє АрміяInform.

Через війну та постійну задіяність у допомозі армії та країні життя більшості з них повністю змінилось, велика кількість волонтерів втратила роботу або власний бізнес. Багато професій в Україні виявилися незатребуваними, а деякі галузі економіки взагалі стали неактуальними або прийшли в занепад. Тому у волонтерській спільноті гостро постала проблема пошуку та вибору нової професії для самореалізації в майбутньому мирному житті. Отримання гідної роботи або відкриття власного бізнесу потребує нових знань у перспективних галузях, однією з таких є, безумовно, ринок IT.

Керівник PR Batteries Роман Мединський повідомив, що команда освітнього центру DAN. IT Education, що є учасником проєкту IT Generation Міністерства цифрової трансформації, оголосила про запуск грантової програми, у межах якої надається 100 стипендій на здобування затребуваних в Україні й світі IT-спеціальностей з програмування, вебдизайну, датааналітики, маркетингу, тестування та ІТ-рекрутменту.

Навчання відбуватиметься за 6 напрямками терміном від 3 до 8 місяців. Студентами можуть стати волонтери від 18 років.

— Всебічна підтримка волонтерства, їхнього активу — важливе завдання бізнесу під час війни, — каже Ксенія Столбова, керівник освітнього центру. — Наша компанія вдячна кожному волонтеру та прагне допомогти охочим здобути нові знання та нову перспективну спеціальність в IT. Щонайбільше, волонтер для нас — це еталон мотивованої та високоефективної людини, тому ми переконані в успішності таких студентів. Навчання в нас побудовано на унікальній технології, яка відмінно зарекомендувала себе в багатьох країнах, в тому числі в Україні, Ізраїлі, Сполучених Штатах, впроваджуємо інноваційні рішення — такі, як перший освітній Метаверс в Україні та супроводжуємо наших студентів до моменту їх працевлаштування, що дозволяє нам отримувати 76% працевлаштування студентів. Запрошуємо волонтерів у наш освітній центр.

Подати заявку на безплатне навчання можна на сайті освітнього центру. Серед претендентів відбудеться конкурс, за результатами якого буде відібрано 100 студентів. За умовами грантової програми кандидат повинен направити мотиваційний лист на тему «Чому саме я повинен отримати грант». На другому етапі проводитимуть тестування здібностей, а на третьому — персональне інтервʼю. За результатами кожного етапу відберуть найкращих, а серед фіналістів будуть обрані переможці.

Збір анкет триватиме до 30 листопада включно, а початок курсів запланований на грудень 2022 — січень 2023 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ