Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Херсон отримав перші автомобілі екстреної медичної допомоги

20 листопада, 2022 - 10:49
Фото Міністерство охорони здоров'я України

Вісім автомобілів екстреної медичної допомоги, придбані в рамках централізованої закупівлі, розподілені у нещодавно звільнений Херсон, повідомляє Урядовий портал. Йдеться про автомобілі типу В, які будуть використовуватись обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для надання екстреної медичної допомоги пацієнтам у невідкладному стані.

Це перші автомобілі, розподілені в регіон після його деокупації Збройними силами України.

«Спільно із департаментом охорони здоров’я, міжнародними партнерами оперативно намагаємось забезпечувати потребу звільнених територій всім необхідним: від ліків та медичного обладнання до автомобілів для фахівців екстреної медичної допомоги. Тривалий час мешканці Херсону та області були позбавлені доступу до професійної медичної допомоги, потрібних ліків – тепер повертаємо регіон до життя», – наголосив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Придбали автомобілі Медичні закупівлі України коштом державного бюджету. Загалом за час повномасштабної війни було втрачено 366 «швидких», ще понад 90 – зазнали пошкоджень.

Наразі до медичних закладів Херсонської області після деокупації вже доставлено понад 130 палет необхідних лікарських засобів, медичних виробів та медичного обладнання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ