Оружие вытаскивают грешники, натягивают лука своего, чтобы перестрелять нищих, заколоть правых сердцем. Оружие их войдет в сердце их, и луки их сломаются.
Владимир Мономах, великий князь киевский (1113-1125), государственный и политический деятель

КОРОТКО

23 мая, 2007 - 00:00

Уряд збирається обмежити ввезення в Україну цукру фізичними особами
Як повідомляє агентство УНІАН, уряд готує проект постанови "Про порядок ввезення на митну територію України продуктів харчування рослинного і тваринного походження фізичними особами, які не є суб'єктами підприємницької діяльності". Згідно з проектом постанови, виключається можливість імпорту цукру фізичними особами в будь-якій кількості, в тому числі і при транзиті територією України. Чинне законодавство дозволяє фізичним особам, що не є суб'єктами підприємницької діяльності, ввозити товар на суму, що не перевищує $250, чим користуються жителі прикордонних районів, ввозячи невеликі партії дешевого цукру з Польщі.

Пшениця й соняшник видаються в борг
Уряд України дозволив ДК "Хліб України" видати в борг сільськогосподарським підприємствам 45 тис. тонн кормової пшениці (30 тис. тонн - господарствам Черкаської обл. і 15 тис. тонн - Хмельницької обл.) і 4 тис. тонн соняшнику (господарствам Дніпропетровської області). Позика надається під заставу майна до 1 жовтня 1998 р. Позичальники мають розрахуватися продовольчим зерном за еквівалентом 1:1 з оплатою різниці вартості по біржових цінах, інформує агентство Українські новини.

Конкурс у Лисичанську буде проведено ще разМинулого тижня Фонд держмайна визнав таким що не відбувся комерційний конкурс з продажу 45%-го пакету акцій ВАТ "Лисичанськнафтопродукт". Причина - відсутність заявок. Фахівці Фонду, заявляючи про повторний конкурс (до 31 березня поточного року), сподіваються на активність потенційних інвесторів. Адже спеціалізація ВАТ - зберігання, транспортування і реалізація нафтопродуктів (бензину, дизпалива, мазуту тощо). Статутний фонд підприємства становить 243 тис. грн. Згідно з планом розміщення акцій, у держвласності залишиться 26% акцій ВАТ, 12,95% - підлягає пільговому розміщенню, 15,2% - продажу за приватизаційні сертифікати, 0,85% - буде реалізовано за компенсаційні сертифікати (через технічні причини у номері за 21.02.98 було вміщено спотворену інформацію про цей конкурс).

П'ять незавершених залізобетонних гігантів-доків незрушно застигли на території херсонського заводу "Паллада". Укладені в них кошти повернуться підприємству за умови, якщо унікальні конструкції будуть добудовані. Вартість такої споруди на світовому ринку - $5 млн. Як повідомили кореспондентові "Дня" Василю ПІДДУБНЯКУ в адміністрації заводу, покупці на цей дефіцитний товар є. Уже сьогодні його готові придбати Японія, Болгарія, Південна Корея, які використовуватимуть залізобетонних монстрів для утилізації атомних підводних човнів, котрі відслужили свій строк. Однак іноземці, зрозуміло, не хочуть брати "незавершенок".

Скадовський морський порт, нанесений на морську лоцію рівно сто років тому дістав дозвіл на переміщення підакцизних товарів. Це п'ятий порт України з вісімнадцяти, який користуватиметься такими привілеями. Начальник порту, заслужений працівник морського транспорту Іван Бокша повідомив кореспондента "Дня" Василя ПІДДУБНЯКА, що завдяки цьому виконано один із важливих пунктів плану соціального розвитку підприємства, де проголошується: "Порт є основним донором місцевого бюджету, а міжнародна паромна переправа - надією на майбутнє".

 

Газета: 
Рубрика: 




НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ