Оружие вытаскивают грешники, натягивают лука своего, чтобы перестрелять нищих, заколоть правых сердцем. Оружие их войдет в сердце их, и луки их сломаются.
Владимир Мономах, великий князь киевский (1113-1125), государственный и политический деятель

«На-На»: дедалі крутіший підйом

13 июня, 2007 - 00:00


Сергій БУГАЄНКО, Москва
Тетяна ПОЛІЩУК, «День»

26 квітня в Москві відбудеться Перший міжнародний з’їзд «Я люблю «На-На»!», на якому зберуться шанувальники групи.

Заплановано «звітну доповідь» президента «на-найської» партії Барі Алібасова, а також промови представників фан-клубів. Цього дня відбудеться й офіційна церемонія закладання плити-зірки групи «На-На» — шестиразового лауреата премії «Овація». Апофеозом церемонії стане грандіозний феєрверк на Василівському узвозі.

Після з’їздових концертів «На-На» продовжить завоювання європейського музичного ринку. Як відомо, вперше в історії російської музичної індустрії, група «На-На» підписала п’ятирічний контракт із однією з найбільших у світі музичних корпорацій — «Sony Music». А агентом, котрий представлятиме групу «На-На» в усьому світі, стала фірма «Нікіта Продакшн». Першим плодом цього співробітництва став недавно випущений на світовий музичний ринок сінгл із шістьма версіями пісні «Дорогой длинною» англійською мовою. Запис повного європейського альбому розпочнеться влітку цього року.

На початку травня «На-На» відбуде до Парижа, де візьме участь у кількох телевізійних шоу й радіопередачах, а також 9 травня виступить у концерті в десятитисячному паризькому залі «Зеніт». Загалом, до кінця року більшу частину часу «На-На» працюватиме в Європі над новим альбомом, не припиняючи, попри це, своїх гастрольних виступів у Росії, Німеччині й Ізраїлі. До початку літа вийде новий альбом групи.

Продовжують працювати над своїми сольними альбомами Володимир Асімов і Володимир Льовкін.

До речі, останній, спростовуючи чутки про свою немічність, «гризе» граніт науки (навчається в Російській академії театрального мистецтва). Саме тому періодично не виступає разом із групою.

Хлопці вважають себе найкращою командою Росії. За словами Володі Політова, їм неодноразово віщували втрату популярності серед публіки. Вважали, що з появою «Іванушок-інтернешинел» нанайці здадуть свої позиції. І що ж вийшло в результаті? «Іванушки» розкололися, Ігор працює сам, залишився співаючий Кирило й танцюючий Андрій. Нині групу «На-На» почали порівнювати з «Тет-а-тет», але останнім до працездатності нанайців рости й рости. Вони просто не встигнуть наздогнати, адже група постійно змінює стиль (музичний, іміджевий). Першими використали етнічні мелодії, джаз-оркестр, а тепер співають навіть духовну музику. Піонери в роздяганні на сцені тепер, коли багато хто наслідує їхній приклад, застібаються на всі гудзики.

В одному «На-На» є постійними: ніколи жодного лихого слова не скажуть про свого «вождя» та благодійника — Барі Карімовича.

ФОТО ДМИТРА ТКАЧЕНКА

 

Газета: 
Рубрика: 




НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ