Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Альбом Карикатур Анатолія Казанського

Ціна 100 грн
2
Мова: 
російська
Рік видання: 
2006
Кількість сторінок: 
72
Формат: 
42x27x1 см
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
1200 гр.

Малюнки Анатолія Казанського — це візуальні філософічні есе, над якими не підвладний час.

 
Відомий карикатурист Анатолій Казанський пішов з життя в 49 років, так і не побачивши своєї першої книги, про яку так мріяв. Але він повернувся до нас у вигляді своїх парадоксальних малюнків. Що таке талант? Його найкоротше визначення - глибина відбитка. Це стосується таланту в будь-якій області: музиці, літературі, науці, і т.п. Ступінь таланту і визначає глибина відбитка.
 
Альбом складається з двох частин. Частина I - "Малюнки на кожен День" і частина II - "Малюнки назавжди". 
 
"Малюнки на кожен День" це твори з відносно простим сюжетом (але обов'язково дотепним), де діють більш реалістичні персонажі. Часто поштовхом для їх створення слугувала якась конкретна подія. Анатолій любив нову карикатуру підсовувати співробітникам (особливо жінкам, як більш сприйнятливим), перевіряючи реакцію: сміються - не сміються. Народ в більшості випадків - реготав! А "Малюнки назавжди" представляють собою серію сюрреалістичних композицій. Ці витончені і складні речі вражали, в першу чергу, естетичною досконалістю. Однак навряд чи хто-небудь розумів їх внутрішній зміст. Їх умовно можна поділити на три види: малюнки - стану, малюнки - системи і малюнки - портрети. Якщо використовувати оцінку ступеня талановитості таку категорію, як глибину відбитка, то Анатолій своєю творчістю залишив глибокий відбиток власної душі. І він зараз перед вами!
Гортаючи сторінки альбому, можна переконатися в тому, що актуальність цих карикатур виявляється поза всяким сумнівом. Згадати хоча б зображення, що вміщене на виданні “Дня” “Екстракт-150” — ми ж і досі намагаємося витягти себе з болота, попри всі обставини, що цьому перешкоджають.
 
«Анатолій Казанський — це людина Ренесансу, яка могла все. Він писав неймовірні романи (у нього їх десь до двадцяти було), вірші, він вирізав неймовірну скульптуру, малював карикатури, придумував абетку для всіх мов і був впевнений, що придумає вічний двигун”, — розповідає про Анатолія Казанського голова клубу карикатуристів «Архігум», заслужений архітектор України Віктор Кудін. А як зауважує головний редактор “Дня” Лариса Івшина: “Карикатури Анатолія Казанського сформували стиль газети”.
100 грн
Каталог: 
0
0
0
0