Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Детокс

Ціна 320 грн
2

Анотація до книги «ДЕТОКС»

Це видання адресоване передовсім тим читачам, кому набрид нав’язаний нам образ «жертви».
Тим, хто прагне вдосконалити та зміцнити українську «систему координат» в розбурханому, глобалістичному світі. Коли своє недооцінюється, власна історія спрощується, принижується або взагалі ігнорується, то така «система координат» є хибною. Конче необхідною є детоксикація (очищення від отрути, звідси скорочена назва книги).   Це - отрута давня, підступна, яка не одне століття роз*їдає свідомість українців – небажання знати основи рідної історії, заступаючи їх імперськими міфами.
Йдеться особливо про роль українців як найактивніших будівничих деспотичної Російської імперії, її творців – а потім свідомих, часом і мимовільних руйнівників. Без українців ця імперія не постала б – а вихід України з такої наддержави означає не оскаржуваний вирок їй.
Книга також про те, як попри всі переслідування, репресії та заборони українці поширювали ідеї свободи на теренах Росії, потужно впливаючи  на її історію.
Книга адресована як українцям, так і чесним росіянам, котрі  бажають знати очищену від великодержавних фальсифікацій правду про свою історію.

320 грн
Каталог: 
1
0
0
0