Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Календар на 2022 рік з мольбертом

Ціна 80 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2021
Формат: 
11х17 см

2022-й — рік особливого ювілею для «Дня» та, переконані, всього нашого розумного кола. Ми відзначатимемо 20-річчя «першої ластівки, яка зробила погоду» — книги «Україна Incognita». Це справді віха, адже ця книга, присвячена маловідомим, але важливим сторінкам і постатям в історії України, започаткувала цілу Бібліотеку «Дня», що зараз налічує понад 50 позицій! Понад те, «Україна Incognita» спонукала до появи тренду в українському суспільстві — інтересу до української історії і дослідження її маловідомих чи перекручених сторінок. Це зараз маємо вже десятки таких проєктів, а 2002-го «День» був фактично єдиним на цьому полі. До речі, книга увібрала матеріали, що виходили в газеті ще з 1997 року. Як відзначила головна редакторка «Дня» Лариса Івшина, ця книга стала «першою газетною енциклопедією розгорнутих смислів» і започаткувала ціле «дерево» важливих проєктів. Тож наш святковий календар цілком заслужено присвячено «Україні Incognita». До речі, «День» готує вже 10-те її перевидання — в дещо оновленому варіанті (деталі ми повідомимо пізніше).

Водночас наш новий редакційний календар традиційно креативно-пізнавальний і вишуканий естетично. Як завжди, ми пропонуємо оригінальний погляд на, здавалося б, звичайні будні. Хочете відзначити День правди? А День океанів чи День ведмедів? А дізнатися (чи пригадати), чим особливий День жінок в Ісландії чи фестиваль троянд у Портленді? Тоді замовляйте календар на 2022 рік від «Дня». Про всі згадані та інші цікаві свята ви зможете отримати цікаву інформацію, скориставшись смартфоном: на кожній сторінці є QR-код, який спрямує вас до відповідного матеріалу Анни Гаврилюк у «Дні». Такий оригінальний сувенір обов’язково потішить вас і близьких!

Поспішайте замовити такий чудовий аксесуар для себе або ж приємний подарунок для ваших близьких через відділ реалізації (044) 303 96 23, [email protected]

80 грн
0
0
0
0