Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

«Підривна література». Джеймс Мейс - ПЕРЕВИДАННЯ

Ціна 120 грн
2
Мова: 
українська
Рік видання: 
2013
Кількість сторінок: 
112
Формат: 
20x12x1
Обкладинка: 
м'яка
Вага: 
80 гр.

АНОНС НОВОГО ВИДАННЯ ЗБІРКИ СТАТЕЙ ДЖЕЙМСА МЕЙСА «СВІЧКА У ВІКНІ»

Інтелектуальні книги перевидаються в тому разі, коли широке коло ідей, розроблених тим чи іншим автором, виявляється справді цінним для майбутнього, коли думки, перестороги такого автора виявляються напрочуд точними, пророчими. Творчість Джеймса Ернеста Мейса якнайяскравіше підтверджує давню істину: спадщина видатного мислителя зберігає й навіть примножує свою наукову й духовну вартість і через багато років після його відходу з життя.

У цій збірці читач матиме змогу ознайомитись (або перечитати їх) з основоположними статтями великого українця американського походження «Свічка у вікні», «Повість про двох журналістів», «Земля на крові». Ті майже двадцять років, котрі минули відтоді, як Джеймс залишив нас, тільки підтвердили й посилили громадську відвагу та наукову точність прогнозів Мейса.

Усвідомлюючи це, газета «День» видала у 2005-2007 роках дві великі книги статей Мейса: «День і вічність Джеймса Мейса» та «Ваші мертві вибрали мене». Ми вважали це своїм обов’язком по відношенню до людини, яка вперше неспростовно довела спланований і свідомий характер Голодомору-Геноциду в Україні, яка розробила фундаментальну концепцію постгеноцидного суспільства в Україні і вказала на шляхи подолання цієї трагедії.

Роки російсько-української війни, а надто час, що минув від повномасштабного вторгнення Росії у лютому 2022 року, неспростовно довів: світ ідей Джеймса Мейса належить майбутньому, це – ідеї «на виріст». Сподіваємось, що читач цієї книги побачить це. Її автор був людиною Совісті, Інтелекту та Обов’язку, яка просто не могла не відчувати біль України, її трагедії як свій власний біль.

Де купити «Підривну літературу»

120 грн
1
0
0
0