Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

«Сестра моя, Софія…»

Ціна 170 грн
1
Мова: 
українська
Рік видання: 
2016
Кількість сторінок: 
488
Формат: 
20,7х15,3х3,7
Обкладинка: 
тверда
Вага: 
530 гр.

Також є в наявності електронна версія

Не зрідка трапляється так, що направду близька, цікава і вельми важлива для українців країна, а з нею й унікальна, неповторна культура та історія цієї країни, впродовж цілих поколінь лишається мало відомою. Яскравим прикладом є наша південна, православна, слов’янська сестра — Болгарія.

Що єднає Київ та Софію? Перше, що спадає на думку – віра та азбука. Буква Аз із створеної Кирилом та Мефодієм болгарської глаголиці набуває значення символу. Адже вона має у основі хрест. Це спонукає шукати глибше, де з’ясовується що собор Софії у столиці Болгарії, подібно до Ая-Софії в Константинополі, є хрестоподібною базилікою, і таким чином є ніби двоюрідною сестрою Софії Київської. Тож Аз не випадковий, а цілком закономірний символ на початку відновлення нашої родинності із Болгарією.

«Українсько-болгарська історія символічно нагадує історію двох сестер – наших народів. Ворожі сили століттями працювали на те, щоб насильно розлучити їх в «дитинстві», виховати в спеціально викривленому світі. Але через багато століть у нас випав шанс знайти одна одну. Щоб знову поріднитися нам потрібна спільна мова, ми повинні більше знати», - Лариса Івшина, головний редактор газети «День» (уривок з передмови до книги «Сестра моя, Софія…»)

Для газети «День» вже давно стало традицією випускати вишукані аксесуари. Все почалося з історії об’єднання брендів Лілії Пустовіт та Павла Макова, які створили хустку до 15-річчя газети «День». Серію «Підривна література» та минулорічний бестселер «Повернення в Царгород» також супроводжували ексклюзивні авторські хуски та шалики від талановитої художниці Анни Гаврилюк. 

У цьому році «День» вирішив вас приємно здивувати. Вперше Анна Гаврилюк розробила не тільки обкладинку нашої новинки «Сестра моя, Софія…», а й створила дизайн арт-супроводу проекту - лімітованої колекції браслетів, яку виготовляє Ювелірний Дім ZARINA.

Вишуканий шкіряний ланцюжок і срібна підвіска з літерою Аз -  не тільки елегантний аксесуар, це перш за все символ, за яким можна «пізнати своїх». Так написла Лариса Івшина, головний редактор газети «День», на своїй сторінці у Facebook. 

Заінтригували? Слідкуйте за нашими новинами і Ви дізнаєтесь, як стати щасливим володарем ексклюзивної ювелірної прикраси.

Отже, починаємо з Аз..!
Супер таємниці та інтригуючі паралелі!
Ваш «День»

Як замовляти? Маєте 5 способів:

1) замовляйте з цієї сторінки книгу «Сестра моя, Софія…»;

2) телефонуйте у відділ реалізації «Дня» за номером (044) 303 96 23. Менеджер зі збуту книг Наталія Лутова оформить замовлення;

3) пишіть нам на електронну адресу. Ми надішлемо вам лист із необхідними реквізитами;

4) пишіть нам звичайний лист зі своїми контактами на адресу 03115, Київ, проспект Перемоги, 121 д, для відділу реалізації;

5) приходьте до редакції (адреса — вище) у відділ реалізації, кабінет 4.7, і оформляйте замовлення на місці!

 

170 грн
Каталог: 
0
0
0
0