Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

15 березня, 2005 - 00:00

Оптимізована мобільна мережа в регіоні

Американська компанія Motorola Inc. завершила роботи з оптимізації мережі мобільного зв’язку ЗАТ «Український мобільний зв’язок» (UМС) в Харківському регіоні. За інформацією українського представництва компанії, оптимізація дозволяє збільшити мережевий трафік і поліпшити якість роботи мережі без залучення капітальних інвестицій. Внаслідок оптимізаційних послуг, користувачі UМС тепер зможуть відчути виграш у якості зв’язку, оскільки кількість обривів дзвінків знизилася на 26%, а середній час між обривами дзвінків зріс. Крім того, обсяг трафіку істотно зріс, що привело до підвищення прибутків від телефонного зв’язку, — інформує Motorola. Оптимізація радіоустаткування мереж GSM, побудованих на обладнанні різних виробників, дозволяє операторам провести комплексний аналіз роботи мережі на підставі інформації про якість зв’язку всіх абонентів мережі.

Перша черга власної ТЕЦ

ВАТ «Дніпрошина» (Дніпропетровськ) планує 2005 року в рамках інвестиційної програми зі створення автономного джерела електроенергії на базі паросилової котельної ввести в експлуатацію першу чергу будівництва ТЕЦ потужністю 12 МВт/год. Як повідомили агенцію Інтерфакс-Україна в компанії, введення в експлуатацію першої черги будівництва ТЕЦ дозволить забезпечити 50% потреби підприємства в електроенергії. Витрати на будівництво першої черги 2004 року становили 17,3 млн. грн., а 2005 року підприємство ВАТ планує освоїти на ці цілі 14,1 млн. грн. «Дніпрошина» також зазначає, що термін окупності першої черги становить 2,5 року. Окрім того, компанія 2006 року планує будівництво другої черги ТЕЦ потужністю 7,5 МВт/год., оцінна вартість проекту — EUR 3 млн.

Сертифікація за правилами Ллойда

ЗАТ «Донецьксталь» — металургійний завод» (Донецьк), створене на виробничих потужностях Донецького металургійного заводу (ВАТ «ДМЗ»), сертифіковано англійським Реєстром Ллойда як виробник сталі та напівфабрикатів з неї — слябів і злитків мартенівського виробництва з вуглецевих і вуглецево-марганцевистих марок сталі нормальної та підвищеної міцності. За підсумками сертифікації підприємству видане посвідчення, яке дозволяє реалізовувати мартенівську сталь і напівфабрикати з неї для виробництва суднового листа. Сертифікат дійсний до 2008 року.

Більше безпечного скла

Банк «Аваль» надасть ТОВ «Снок ЛТД» (Київ) кредит у розмірі $866,8 тис. у рамках прямої лінії ЄБРР. Кредит надається терміном на п’ять років, відсоткова ставка — Libor+8% річних. Кошти надаються для організації єдиного в Україні виробництва гнутого гартованого скла, збільшення потужностей з виробництва триплексу і склопакетів з використанням безпечного скла. Банк «Аваль» надає фінансування довготермінових проектів за рахунок коштів ЄБРР виключно в рамках прямої кредитної лінії банку без додаткових гарантій із боку уряду і узгодження з групою управління проектами Національного банку України.

Внутрішні інвестиції

ТОВ «Хлібні інвестиції» (Севастополь) планує в 2005—2007 роках інвестувати в підприємства, що входять до складу компанії, 94 млн. грн. Про це повідомив президент компанії Юрій Триндюк. За його словами, інвестування ведеться в рамках реалізації комплексної програми модернізації виробництва компанії, розробленої 2004 року. «Сьогодні ми завершуємо перший етап програми, в рамках якої «Хлібні інвестиції» вже вклали понад 12 млн. грн. у три з семи наших підприємств», — зазначив президент ТОВ. Як повідомив Триндюк, на сьогодні проведено модернізацію виробництва на ВАТ «Бердичівський хлібозавод», ВАТ «Чернівецький хлібокомбінат» і ДП «Цар хліб» («Севастопольський хлібокомбінат»). «Наприкінці минулого тижня ми ввели в експлуатацію нову комплексну механізовану лінію з виробництва хліба на Севастопольському хлібокомбінаті. При цьому виробничі потужності комбінату збільшилися на 17,5 тонни за день», — підкреслив він.

Газета: 
Рубрика: