Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

До успіху не треба прагнути, він прийде сам,

упевнений композитор Руслан Квінта
5 квітня, 2003 - 00:00

У чора гостем нашої редакції був популярний молодий композитор Руслан Квінта. На їхній творчий тандем із поетом Віталієм Куровським звернула увагу наша мегазірка естради Софія Ротару. На її березневих сольних концертах у Москві всі чотири дні були аншлаги. Сім пісень нової програми написали Квінта і Куровський. Наприклад, «Чекай» — пронизана тонким ліризмом і щемливим болем. Цю композицію Ротару присвятила своєму нещодавно померлому чоловікові Анатолію Євдокименку, а «Одна калина», виконана у фіналі, стала своєрідним гімном Україні. Глядачі слухали її стоячи. У розмові Руслан розповів, як познайомилися автори з Софією Михайлівною, як вона працює над кожним словом, нотою в студії, про її творчу кухню створення хітів.

— Чотири аншлаги в Москві — серйозна заявка. Багато хто не вірив, що Ротару вдасться зібрати повні зали, — підкреслив Квінта. — Софія Михайлівна дала програму, в якій показала себе не тільки в новому музичному плані, але й навіть зовні змінилася. У трьох блоках — різні жінки. Вона вміє бути цікавою слухачам. Постійно у пошуку. А її працездатність захоплює. Як співачка працює в студії — варто записати на плівку і показувати як майстер-клас для всіх наших артистів. Ротару — орієнтир, на який слід рівнятися.

Квінта пише не тільки для Софії Михайлівни, але й для Євгенії Власової, Асії Ахат, Галліни, Інесси, Тетяни Недєльської. Він відомий і як аранжувальник. Працював з Іриною Білик, Андрієм Данилком та ін. Чому українська популярна музика не може пробитися до національного ефіру? Які критерії модної пісні? Як піднятися на сходинки успіху? Про конкуренцію, орієнтири та багато іншого — в інтерв’ю з талановитим композитором читайте у найближчих номерах «Дня».

Інф. «Дня»
Газета: 
Рубрика: