Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

ЗАПИТАННЯ «Дня»

27 грудня, 2002 - 00:00

ЯК У ВАШІЙ СІМ’Ї БУЛО ПРИЙНЯТО ВІДЗНАЧАТИ РІЗДВЯНІ СВЯТА?
ЧИ ДОТРИМУЄТЕСЯ СЬОГОДНІ СТАРОДАВНІХ ТРАДИЦІЙ?
ЯКИЙ НАЙОРИГІНАЛЬНІШИЙ ПОДАРУНОК ВАМ ДОВОДИЛОСЯ ОТРИМУВАТИ АБО ДАРУВАТИ У ЗИМОВІ СВЯТА?

Олександр ПОНОМАРЬОВ, співак:

1. Ні для кого не таємниця, що в новорічну ніч артисти вважають за краще працювати, оскільки в цей час гонорари за виступи зростають ледве чи не вдвічі. А я вважаю за краще зустрічати Новий рік у колі сім’ї. Тільки одного разу, в 2000 році, я виступив на «мості тисячоліття» на майдані Незалежності. Але навіть тоді Новий рік я зустрів удома, потім поїхав на Майдан і відразу ж повернувся до сім’ї і друзів. 2000-й рік я зустрічав у новій квартирі, оскільки існує прикмета, що Новий рік краще зустріти в новому будинку. Оскільки в 2001 році я добудував дачу, то минулий рік ми зустрічали там. Цього року я планую зустріти Новий рік у друзів у Вижниці Чернівецькій області.

У нас є власні сімейні традиції, пов’язані з новорічними святами. Кілька років тому ми з дружиною Оленою купили велику декоративну ялинку в горщику. Зимою вона створює святкову атмосферу в кімнаті, а влітку — «узлісся» на балконі. Зі своїми дочками Зоєю та Женею ми наряджаємо лісову красуню. Кожного Нового року я роблю нове аранжування пісеньки «В лесу родилась елочка», ми разом її розучуємо і представляємо готовий сингл гостям.

З традиціями у мене пов’язане свято Різдва. Цього дня у нас завжди 12 страв, кутя та узвар.

2. Один приятель у Хмельницькому подарував мені перші клавішні, на яких я створив свої перші пісні. Для мене на той час це був найцінніший подарунок.

Володимир ДЕНИСЕНКО, «День»
Газета: