Як повідомляє МінНС, найбільше не пощастило західним областям. Позавчора вночі стихія знеструмила 330 населених пунктів Львівської області, 275 — Хмельницької, 100 — Тернопільської і 47 — Чернівецької. Стихія зачепила і Вінницьку область, де без світла залишилося 195 населених пунктів. А також Волинську (69) і Рівненську (51). Як повідомляє кореспондент «Дня» Михайло ВАСИЛЕВСЬКИЙ, у селі Волиця і в сусідніх з ним населених пунктах Хмельницької області вчора вночі вітер зривав дахи будинків, бив вікна... За словами начальника інформаційно-аналітичного відділу Хмельницького облуправління з надзвичайних ситуацій і цивільної оборони населення Василя Вельського, гірше за все, що без світла залишилися життєзабезпечувальні об’єкти. А саме: 24 лікарні, 25 котельних і п’ять шкіл. Є факти загибелі і сільгосптварин.
Ще складніша ситуація в Західній Європі. Як повідомляє Інтерфакс-Україна, кількість жертв урагану, який обрушився на багато країн в ніч з неділі на понеділок, збільшилася до 30 осіб. Пориви вітру досягали 180 км/год. і майже повністю паралізували нормальне життя в містах від Польщі до Великої Британії. Найбільша кількість жертв зафіксована в Німеччині — десять чоловік. У Великій Британії загиблими вважаються шiсть чоловік, а у Франції і Нідерландах стихія забрала життя чотирьох людей. Смерть у більшості випадків була викликана падінням дерев або великих гілок, а також автомобільними катастрофами. Без електрики залишилися тисячі будинків, було перервано або припинено залізничне і авіасполучення. На залізничній трасі «Євростар», яка зв’язує Британські острови з Францією, через замикання на лінії електропередач поблизу французького міста Калі опинилися блокованими шість потягів.
У той же час співробітники Українського гідрометцентру роблять обнадійливі прогнози. Центр циклону перемістився на північний захід від Москви. «Європейські» вітри вже вщухли і найближчим часом рецидивів не очікуються. Хіба що можливі несильні пориви вітру в Білорусі і в східній частині України.