Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

У Хмельницькому виник попит на прапори США

21 вересня, 2001 - 00:00

Водій ВАЗ-2105 на ім’я Андрій: «Я встановив прапорця не для загального огляду. Тому називати своє прізвище не буду. Більшість із 80 перевізників нашої фірми виявила бажання якось солідаризуватися з постраждалими, висловити свій протест проти тероризму. Прапорців США у продажу, на жаль, немає. Ледь знайшли у спільних знайомих — я і мій приятель Артем».

В Артема, який також погодився на оприлюднення лише свого імені, — ВАЗ-21063 білого кольору: «Пасажири звертають увагу, починають розмову про те, що сталося в Америці. Доводилося чути різні міркування і версії. Та в усіх враження одне: це жахливо. Складаючи прогнози, згадують про наших, які не повернулися з Афганістану. Говорять про пам’ятник загиблим на чужій землі». Монумент невдовзі буде встановлений у Хмельницькому. Відомі скульптори Микола і Богдан Мазури, батько і син, втілили у бронзі задумане — солдат на земній кулі, яка, відомо, крутиться. Люди ж, наче пішаки у чужій грі.

Хоча в Андрія і Артема скромніші машини, ніж у деяких інших службах радіотаксі міста, молоді перевізники пасажирів геть стомлені — не мають і хвилини простоїв. Досі не знали такої високої трудової напруги. Обидва запевняють, що, встановлюючи на капотах прапорці, про якісь бізнесові інтереси й гадки не мали...

Газета: