Останнім часом у житті Андрія Кузьменка сталися дві серйозні зміни. По-перше, Андрій під псевдонімом ПанК, став вести хіт-парад «Гаряча сімка» на телеканалі ICTV, а по-друге, група «Скрябін» зазнала перетворень, та таких, що, цілком можливо, альбом «Модна країна» стане останнім в історії «Скрябіна». Про це «День» і вирішив поговорити з найобізнанішим джерелом.
— На останніх своїх виступах група «Скрябін» з’являється в незвично розширеному складі. Андрію, як тобі працюється з новими людьми?
— Я давно не відчував такого задоволення від творчості, коли з тобою багато музикантів, які працюють, незважаючи на час, і з цього виходить гарна музика. Я, до речі, став співати правильні слова, а не вигадувати на ходу через те, що щось там забув.
— Відрекомендуйте, будь ласка, музикантів.
— Це барабанщик Володимир Паршенко й гітарист Олексій Зволинський з групи Юлії Лорд, а також друзі з «Плачу Єремії»: Всеволод Дячишин (бас) і Юрій Дуда (клавіші). Велике спасибі і Юлії Лорд, і Тарасу Чубаю за людські ресурси, розуміння й підтримку.
— Незважаючи на заяви про те, що Ростик і Шура пішли з групи, останній залишився в колективі. Це тимчасове явище?
— Присутність Шури додає музиці вищезазначених хлопців особливого шарму. До того ж, я не насмілився б називатися «Скрябіним», якби залишився один зі складу групи. Цей проект мав би вже іншу назву. А після заяви Шури про те, що він йде зі «Скрябіна», я прийшов до нього додому й попросив порепетирувати й пограти з нами до кінця 2000 року. Він погодився. Помітно неозброєним оком, що йому подобається працювати в оновленому колективі, й, можливо, він перегляне своє рішення.
— А якщо все ж не перегляне, ким ти бачиш Шуру в майбутньому?
— Не хотів би прогнозувати таку ситуацію. Але якщо вже цікавить моя думка, то, гадаю, він би в шоу-бізнесі іншого застосування собі не знайшов. Скоріше за все, Шура десь би в Закарпатті торгував цистернами з бензином. Хоча навряд чи це йому сподобалося б.
— З «працевлаштуванням» Ростіка, здається, набагато простіше?
— Так, він залишається директором групи «Скрябін». Йому вдається адміністративна діяльність, яку, дійсно, важко суміщати з роботою гітариста.
— А чи не сприйняли твою роботу ведучого хіт-параду на ICTV як своєрідну підстраховку після оголошення про розпад «Скрябіна»?
— Просто мені ця пропозиція здалася цікавою, оскільки давно хотів висловитися з приводу багатьох наших ві-джеїв. А тепер мені треба робити інше — доводити на практиці своє прагнення зробити по-справжньому якісний і сучасний хіт-парад. Головні принципи, якими я при цьому керуюся, — це абсолютно чесне голосування й «жива» українська мова в ефірі.
— Імітація голосу, міміки й жестів, які ти використовуєш у програмі, запозичена в конкретних персонажів?
— Та ні, це результат, скоріше, роботи режисера. Він усе намагається зробити з мене тінейджерського ві-джея, а я у відповідь кривляюся.
— Ти дуже подобаєшся молоді своїми футболочками, сорочечками… Все це просто й стильно. Хтось займається твоїм гардеробом спеціально, чи одяг для зйомок береш із власної шафи?
— Поки обходжуся власним гардеробом. Але мені обіцяють, що скоро перед «Гарячою сімкою» відкриються двері магазинів і салонів, де я зможу вибрати для програми все, аж до шкарпеток. А поки що мені порадами допомагають модельєр Олексій Залевський і перукар Руслан Захарченко. Зачіска на сьогоднішній день залишається моєю головною проблемою, оскільки в мене завжди на голові безлад. От ми з Русланом і намагаємося цю «незачесаність» нормально подати для публіки.