«Я, — пригадує 69-річна Ніна Ткач, — схопилася за поручні в салоні тролейбуса. Трималася міцно. Однак, вбігли три міліціонери й стали відривати мої руки».
«Тих, хто не хотів іти, — розповідає вчитель однієї зі шкіл Микола Карпенко, — вели «під білі ручки». А це ж були немолоді люди! Я випадково виявився в цьому тролейбусі. Їхав на заняття. Безуспішно намагався пояснити міліції свою непричетність до акції протесту. Однак, на мої пояснення ніхто не звертав уваги. Тільки біля самої будівлі райвідділу мені вдалося «вшитися». У результаті, в актовому залі Орджонікідзевського РВВС міліція «розквартирувала» 32 вкладники КАБ «Слов’янський». За їх словами, після складання протоколу, затриманих партіями по п’ять осіб почали возити до суду. Більшість людей суддя помилував, і до 21 години налякані неволею старi розійшлися по домах. Однак шістьом відповідати все ж довелося. Двоє чоловіків дістали від 3 до 5 діб адмінарешту і відправилися на нари. Чотирьох жінок відвели до кабінету заступника начальника РВВС Володимира Попова, де пенсіонеркам довелося провести ніч. Спали сидячи на стільцях. Дозволялося ходити до туалету в супроводі охорони. Повідомити рідних телефоном про своє місцеперебування було суворо заборонено. Затриманих відпустили до 13.00 наступного дня.
Коментувати інцидент в Оржонікідзевському РВВС відмовилися, показавши в бік прес-служби обласного УВС. Її працівники скинули суху факсограму: «Своїми діями учасники акції порушили порядок організації та проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій...»
Вкладники банку «Слов’янський» продовжують вірити в повернення своїх грошей. Для них середа залишається «святим» днем боротьби за права людини. Заради порядку в суспільстві пенсіонери готові й надалі порушувати громадський порядок.