Володимир - людина захоплена. За його спиною багата творча доля: хореографічне училище, робота в штаті кіностудії ім. Довженка, участь у концертних програмах "Актори кіно на естраді". Й 17 років занять степом, щоденних, які забирають багато сили. Приголомшені тим, що знайшли в нашій "глибинці" професіонала такого високого класу, гості-кінематографісти з-за океану запропонували йому одну з головних ролей у фільмі "Американський поліцай". Як жива енциклопедія танцю, Володимир ладен поділитися цим з усіма. Так народився задум передачі "Джаз-степ-танц-клас!"
- Як Ви вважаєте, чи передача про танець є на часі сьогодні?
- На це питання мені відповідають глядачі. Після програми лунає дзвоник, і людина каже: "Дякую". Він пам'ятає ті часи, коли степ і джаз розвивалися в усьому світі, а ми не мали про це уявлення. Якщо музика потрапляла до нас на аудіокасетах, то зображення (хореографія, танець) залишалося неприступним до появи відеокасет. І наш глядач зацікавився. Тому що, той хто хоча б один раз побачив степ - цей ритмічний, енергійний, запальний танець, вже не зможе залишитися до нього байдужим.
Наша передача не лише інформаційна, але й - розважальна, тому що пов'язана з шоу-бізнесом. І навчальна, бо крім інтелектуальної інформації вона ще пропонує й навички в танц-класі.
- Чи танцювати, справді, можна навчитися за допомогою телевізора?
- Зрозуміло, щоб стати професіоналом, потрібно значно більше. Але ми пропонуємо танцювати всім. Без обмежень. Навіть, якщо вам 104 роки або ви важите 160 кг.
- Чим є танець особисто для Вас?
- Якщо ставитися до цього як до професії, то це добування хліба насущного в поті чола свого.
Якщо казати про це як про стиль життя... (посміхається). Якось відкриваю двері - стоїть дільничний з папером в руках і каже: "На Вас сусід ізнизу скаргу написав, що ви весь час б'єте довбешкою по підлозі".
Ну, а якщо серйозно, то я в усьому чую ритм і роблю спроби застосувати свою майстерність у всьому, що мене оточує. Якщо сьогодні хтось зацікавиться тим, чим я займаюсь, я можу й хочу "віддати" все, що знаю й умію. А мені самому, за великим рахунком, до сьогоднішнього дня в Україні по допомогу немає до кого звернутися. Хотілося б поїхати повчитися до Америки, але тільки можливості такої поки що не маю. Отож, і намагаюсь нагромаджувати знання й досвід, жити так, щоб комусь після мене було легше.
- А танець "будувати й жити допомагає"?
- Так, степ вчить виживати: організувати себе й працювати...
Черговий випуск передачі дивіться на каналі "ТЕТ" 31.08.97 р.