Робота Вероніки Борковської «Тепло як вдома», що взяла участь у XIV Міжнародному фотоконкурсі «Дня», — прекрасний приклад того, як позитивні, добрі ідеї, ініціативи, вчинки притягуються і творять нове добро.
Почалася історія, що призвела до появи надзвичайно теплого, просякнутого турботою знімку (до речі, його не оминула увага відвідувачів та партнерів фотовиставки — робота Вероніки Борковської отримала спеціальний приз від ведучої каналу «1+1» Марічки Падалко) майже рік тому. Напередодні березневих вихідних до редакції зателефонував чоловік із пропозицією. Ігор Будейчук, житель смт Ворохта, що на Івано-Франківщині, запросив колектив «Дня» до себе в гості. Мовляв, хоча передплачує газету віднедавна (з 1 січня 2012 року), вже став справжнім прихильником видання. Тож хотів би ближче познайомитися із людьми, які роблять «його «День». Тоді колектив погодився на пропозицію, і кілька журналістів провели три дні у Ворохті , насичені спілкуванням з місцевими гостинними і колоритними людьми та походами в гори. Під час одного з таких походів Вероніка Борковська, яка є співробітницею більд-редакції «Дня» «познайомилася» з героєм роботи «Тепло, як вдома».
— В один із днів нашого перебування в гостях у пана Ігоря ми пішли в гори. Коли вже майже піднялися на одну з вершин, що оточують містечко, побачили колибу, а біля неї — песика. Власне, цей песик там і живе. Загалом туристи його люблять і постійно підгодовують. Але коли ми підійшли, то побачили, що бідолаха страшенно змерз — хоч початок березня, дні були ще морозні, — розповідає Вероніка БОРКОВСЬКА. — Оскільки нам було гаряче, ми познімали хто шарфи, хто шапки, а хто рукавиці і вкутали собаку. Він, до речі, досить швидко нагрівся, після чого із задоволенням почастувався принесеною нами їжею.
Вероніка Борковська бере участь у Фотоконкурсі «Дня» вже кілька років поспіль. 2010-го її роботу «Терплячий» було визнано найкращою киянами та гостями столиці, котрі відвідали виставку в Українському домі. А загалом у світі фотографії Вероніка живе з самого дитинства. Її батько — знаний у Києві фотохудожник і фотожурналіст Євген Іванович Фалін. «З дитинства я росла в середовищі людей, які люблять фотографувати й знають, що таке якісне фото. Вперше я взяла фотоапарат до рук років у дев’ять. Вони тоді ще не були цифровими — всі знімали на плівку», — розповідає Вероніка. До речі, вона не поділяє думку, що в Україні поки що немає нормальної фотожурналістики: «Навпаки, якісна фотожурналістика в нас є і постійно розвивається — свідченням цього і є Фотовиставки газети «День», які згуртовують найкращих фотокореспондентів не лише зі столиці, а й із регіонів країни».