Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Чемпіонат світу з водних видів спорту: перше українське «срібло» завоював Ілля Кваша

24 липня, 2013 - 10:47
ФОТО РЕЙТЕР

22 липня в Барселоні (Іспанія) відбувся чемпіонат світу з водних видів спорту. У чоловіків відбувся фінал у стрибках з метрового трампліну. Упевнено переміг китайський спортсмен Лі Шиксін, набравши в сумі за шість стрибків 460,95 балів, повідомляє www.sportonline.ua. Першу нагороду для збірної України приніс Ілля Кваша, який у боротьбі за «срібло» обійшов мексиканця Алехандро Чавеса на 2,75 бали. Другий українець Олег Колодій посів у фіналі останнє 12-те місце (375,75).

А вчора бронзову медаль у змаганнях із синхронного плавання завоювали українки Лоліта Ананасова, Олена Гречихіна, Ганна Клименко, Катерина Резнік, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анастасія Савчук та Анна Волошина. Про це повідомляє прес-служба НОК. «За виконання технічної програми наші дівчата отримала від суддів 93,300 бала — і вперше в історії представниці України у синхронному плаванні піднялися на п’єдестал чемпіонату світу», — йдеться у повідомленні. Перемогу в цьому виді програми святкували росіянки — 96,600, срібними призерками стали іспанки — 94,400.