Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Успіху в півфіналі!

Еліна Світоліна успішно виступає на турнірі WTA в Дубаї
24 лютого, 2017 - 11:49
ФОТО REUTERS

У Дубаї (ОАЕ) на турнірі WTA категорії Premier — Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом $2.666.000 в одиночному розряді пройшли матчі чвертьфіналу. 13-та ракетка світу, 22-річна українка Еліна Світоліна, посіяна під сьомим номером, успішно вийшла у півфінал, здобувши перемогу над 46-м номером світового рейтингу, 23-річною американкою Лорен Девіс із рахунком 6:0, 6:4, повідомляє www.sportonline.ua. За 1 годину 4 хвилини, проведені на корті, Світоліна виграла шість геймів на прийомі і не втримала дві свої подачі. Навиліт суперниці не подавали, при цьому Еліна допустила на подачі одну подвійну помилку, а Лорен — п’ять. Тепер у їхньому протистоянні українка лідирує з рахунком 3:0.

У півфіналі Світоліній належить змагатися або з другою ракеткою світу, німкою Анжелікою Кербер, або з 36-м номером світового рейтингу, хорваткою Аною Конюх.