Організатором форуму стала Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну». Було надіслано 30 заявок різних мистецьких колективів, а відібрали всього дев’ять вистав. Протягом трьох днів театри з Києва, Луцька, Запоріжжя, Сєверодонецька, Чернігова та Харкова представляли свої постановки. Також за програмою фесту відбулось кілька майстер-класів, які провели Богдан Бенюк, Ярослава Кравченко та Антон Романов, повідомляє i-pro.kiev.ua. Так, молода команда «Дикого театру» з Києва представила нову виставу «Том на фермі» (постановка Павла Ар’є). Це спільний проект «Дикого театру» та Львівського театру ім. Лесі Українки. Вистава створена за п’єсою знаменитого канадського драматурга і сценариста Мішеля Марка Бушара — одного з найактивніших поборювачів за толерантність і рівність у Квебеку (до речі, автор прилітав на прем’єру до нашої столиці й виявив задоволення сценічним прочитанням свого твору). У виставі порушено такі непрості теми, як проблеми рівності, одностатевого кохання та фатальної сили соціальних стереотипів, і це новий формат відповіді на проблеми ЛГБТ в Україні. Головні ролі зіграли актори: Роб Фельдман, Андрій Сидоренко, Тетяна Фролова та Оксана Борбат.
Харківський «Театр 19» представив виставу «Звірячі історії» — це незвичайна, оригінальна, дотепна і глибока п’єса сучасного американського драматурга Дона Нігро, вперше поставлена на українській сцені. Маленькі комедії про тварин, схожих на людей, і про людей, схожих на тварин...
Після перегляду журі фестивалю вирішило розділити Гран-прі між двома колективами. Головна відзнака дісталася «Дикому театру» і «Театру 19». Спеціальну нагороду здобув «Театр переселенця» — за виставу «Уйди» Євгенії Відіщевої, а також проект «НеТеатр» Антона Романова та вистава «ГОДО 2.0» Сєверодонецького театру «Гарт і Арт».