Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Дві срібні медалі

На Чемпіонаті світу з легкої атлетики нагороди для України завоювали Ярослава Магучих і Марина Бех-Романчук
8 жовтня, 2019 - 10:00
ФОТО РЕЙТЕР

У Досі (Катар) на Чемпіонаті світу з легкої атлетики Марина Бех-Романчук стала срібною призеркою у стрибках у довжину з результатом 6,92 м. «Золото» виграла Малайка Міамбо з Німеччини з кращим результатом сезону у світі — 7,30 м, повідомляє www.sportonline.ua.

За десять днів змагань на Чемпіонаті світу в Досі було розіграно 47 комплектів нагород. Перемогу в медальному заліку здобула збірна США — 29 нагород (14 золотих, 11 срібних і 4 бронзові). На другому місці Кенія — 11 (5, 2, 4), на третьому — Ямайка — 12 (3, 5, 4), на четвертому — Китай — 9 (3-3-63), на п’ятому — Ефіопія — 8 (2-5-1), на шостому — Великобританія — 5 (2-3-0).

Збірна України з двома срібними медалями, власницями яких стали Ярослава Магучих у стрибках у висоту і Марина Бех-Романчук у стрибках у довжину, ділить 21-ше місце з командою Естонії.

На п’єдестал пошани для вручення медалей різного ґатунку піднімалися спортсмени із 43-х країн.