Ухвалений закон коментує один з його авторів — депутат Артур Білоус:
— Згідно із законом, Національна телекомпанія не може фінансуватися окремим рядком із бюджету, оскільки вона є не бюджетною організацією, а госпрозрахунковою, що грунтується на державній формі власності. Тим більше, в останньому бюджеті цього рядка для держТБ вже й немає. По-друге, сама природа держзамовлення передбачає, що держава може розміщувати свої замовлення не в одному-єдиному місці, а там, де вона вважатиме найвигіднішим. Така практика існує і сьогодні. Наприклад, ВР тепер уклала договір на трансляцію своїх засідань не з Національною радіокомпанією, а з «Радіо Рокс». Крім того, насправді такий закон розширює права телерадіоорганізацій, оскільки знімаються сьогоднішні обмеження: ТРК могли залучати спонсорські, рекламні та інші кошти в розмірі, який не перевищує половини бюджетного фінансування.
Оскільки президентське вето не було подолано, нова редакція закону залишає колишній порядок, за якого передавання офіційних повідомлень про діяльність Президента, уряду, парламенту проводиться безкоштовно.
За словами Артура Білоуса, цей закон переводить державне телебачення в більш ринкові умови, а самі фінансові потоки навколо телебачення робить прозорішими. Крім того, він вважає його одним із важливих кроків на шляху до створення Громадського ТБ. Що ж до можливого перекачування бюджетних коштів у приватні структури, то для глядачів байдуже, державне чи комерційне ТБ забезпечує його інформацією. Аби вона була професіональною, об'єктивною та недорогою у фінансовому плані.