За словами прес-секретаря Фонду «Здоров’я українського народу» Анни Козаченко, яка, до речі, свого часу брала участь у Літній школі журналістики «Дня», інфографіка про Амосова видалась їм ідеальним рішенням для листівок і плакатів. «Ми постійно читаємо газету «День», і коли побачили інфографіку, яку ваше видання підготувало про Миколу Амосова, вирішили її використати. Ця візуалізована інформація висвітлює особистість великого вченого максимально точно й зрозуміло. Вона «акумулює» в собі практично всі наукові досягнення та здобутки Миколи Михайловича. Тут все чітко розписано, яскраво виділено основні моменти, на які варто звернути увагу».
На основі матеріалів газети «День» і матеріалів книжки Ісаака Трахтенберга «Мои киевляне» було розроблено благодійні листівки та соціальні плакати. Поки листівки випущено пробним тиражем сто екземплярів і розповсюджено безкоштовно, але найближчим часом вони надійдуть і у продаж через Укрпошту. Усі вилучені за них кошти буде спрямовано на благочинні цілі. Плакати наразі розміщено в стінах Міністерства охорони здоров’я України. І плакати, і листівки вже зібрали чимало схвальних відгуків від працівників держустанови, медиків і експертів.
«Інфографіка передбачає інтерактив і наочність. Вона є значно ефективнішою для сприйняття, ніж текст. За великим текстом люди можуть втратити суть, упустити цікаві моменти через велику кількості знаків, через свою зайнятість іншими справами. Натомість автор інфографіки завжди акцентує увагу на чомусь значному; на чомусь, на що варто звернути першочергову увагу, візуально це підкреслює. Представники МОЗу дуже схвально відгукувалися про інфографіку. Плакати з нею оживили стіни цього закладу».
Друковані матеріали на основі нашої інфографіки розроблено в рамках конкурсу «Моя професія — моє покликання», який є частиною проекту «Національна медична премія».
«Мета конкурсу «Моя професія — моє покликання» — розповісти громадськості України про медичних працівників — як практикуючих, так і науковців, професіоналізм яких заслуговує на те, щоб про них розповідали. Їхні здобутки заслуговують і на «Національну медичну премію», але зараз вона присуджується лише практикуючим і нині живим лікарям. Ми працюємо над тим, щоб давати премію посмертно, але поки що такої можливості не маємо», — підсумовує Анна Козак.