Так звані Маршрути здоров’я йдуть по колу, повертаючись до старту, і мають довжину від 4 до 11 кілометрів. Вони були відкриті 2013 року, одночасно з Биківнею, Житомиром та Львовом. Маршрути промарковані спеціальними вказівниками та стендами, щоб було легко орієнтуватися на місцевості.
Під час реновації було оновлено GPS-треки та навігація на маршрутах, додані нові точки входу та встановлені нові інформаційні стенди з мапами та QR-кодами. Відсканувавши код, користувач може завантажити веломаршрут у додаток із мапами на своєму смартфоні.
Київські маршрути здоров’я розраховані на велосипедистів будь-якого віку та рівня навичок, тож не мають значних перепадів висоти та інших незручностей. Оновлювали їх у різних частинах міста, щоб дати доступ мешканцям якнайбільшої кількості районів. Найкоротший маршрут — у парку Сирецький Гай (Дубки), що неподалік станції метро «Сирець», а найдовший — у лісовому масиві Пущі-Водиці. Новачкам рекомендують асфальтовані стежки в Голосіївському лісі, там же можна взяти велосипед напрокат. «Відремонтовані» також маршрути здоров’я в Микільському лісі та парку Муромець (Дружби Народів).
Інформаційні стенди також повідомляють про транспортні зупинки й місця, до яких можна виїхати після катань за маршрутом. Це зокрема Сирецький дендропарк та дитяча залізниця, Національний музей народної архітектури та побуту Пирогів та Головна астрономічна обсерваторія НАН України, види на Оболонь і Десну та затока Десенка, парк Партизанської слави й танковий цвинтар, ліс, озера і дитячий табір Пущі-Водиці.