На центральних сценах нашої столиці проходили тематичні, камерні і симфонічні концерти, звучала класична і сучасна музика, твори вітчизняних і зарубіжних композиторів.
На Четвертому київському фестивалі, який нещодавно завершився, взяли участь чудові українські солісти і їх колеги з інших країн: скрипаль Дмитро Ткаченко, піаністи В’ячеслав Зубков, Євген Громов, Олександр Гринюк і Рікст Ван дер Коой, вокалісти Оксана Дика, Габріеле Вівіані і Карина Вінке, відомі диригенти Микола Дядюра і Роман Кофман; режисер Володимир Лукашев, а також симфонічні і камерні колективи.
Артистичний директор фестивалю — відомий український скрипаль, лауреат престижних міжнародних конкурсів Дмитро Ткаченко є ініціатором, натхненником і активним учасником не тільки цього грандіозного проекту, але й одного з найпомітніших щорічних культурних заходів Великої Британії — Міжнародного скрипкового конкурсу ім. Бриттена в Лондоні. Ткаченко дістав чудову освіту: закінчив спеціальну Музичну школу ім. Лисенка і Національну музичну академію України (клас Богодара Которовича і Ярослави Рівняк), потім його було запрошено в клас Іфра Німана до Гілдхоллської музичної академії (Лондон). Організаторська діяльність, пов’язана з конкурсом і фестивалем, не заважає музиканту активно гастролювати, виконуючи класичні шедеври і пропагуючи сучасну музику (насамперед українську). У рамках Четвертого київського фестивалю Дмитро Ткаченко як скрипаль узяв участь у трьох з шести концертів. Цього разу виступив у супроводі Симфонічного оркестру Національної філармонії України на Гала-концерті — відкритті фестивалю, де звучали твори Б. Лятошинського, Ж. Бізе, Є. Станковича, М. Равеля, Дж. Верді, І. Брамса та ін. А на Нідерландському вечері була виконана голландськими і українськими солістами музика Я. Свелінка, К. Дебюссі, М. де Фальї і інших маловідомих в Україні композиторів. Запам’ятався слухачам Д. Ткаченко, виконуючи скрипкові концерти Уолтона і Безбородька (музикант виступив у супроводі Симфонічного оркестру філармонії). За участі ансамблю з Австрії Haydn Trio Eisenstadt відбувся Австрійський концерт, в якому прозвучало тріо Гайдна, Бетховена й інших авторів. А в Малому залі НМАУ Євген Громов дав сольний концерт, присвячений ювілеям Ф. Шуберта і М. Глінки. Завершився фест виконанням 6-ї і 7-ї симфоній Бетховена Національним симфонічним оркестром України під керуванням Романа Кофмана (якого запрошено очолити симфонічний оркестр в м. Бонні, на батьківщині Бетховена). Складна програма, що рідко виконується, в поєднанні з харизматичною особистістю диригента викликала ажіотаж публіки. Слухачі зустріли неординарне трактування Р. Кофмана бетховенських симфоній оваціями. Адже геніальна музика Бетховена належить до тих дивних шедеврів класичного репертуару, які до цього дня творять своє «звичайне чаклунство», заряджаючи позитивною енергією і даруючи життєву силу.
Головним завданням Четвертого київського фестивалю його організатори вважають: популяризацію кращих зразків академічної музики; підтримку українських композиторів, їх творчостi в Україні і за рубежем; представлення на київській сцені відомих артистів; показ світових і українських прем’єр нових творів; відкриття для нашої публіки маловідомої музики; сприяння кар’єрі молодих виконавців. Проте, крім просвітницьких завдань, що розв’язуються фестивалем, він є цікавою, добре організованою і яскравою подією в культурному житті нашої столиці. З кожним роком фест набуває нового звучання і знайомить київську публіку з різноманітними сучасними тенденціями світової музичної культури.