ДАI пропонує посилити відповідальність за порушення Правил дорожнього руху
У Державтоінспекції розробили законопроект, що передбачає посилення відповідальності водіїв за порушення Правил дорожнього руху та зупинки на смугах, призначених для маршрутних транспортних засобів. Документ розроблено в рамках підготовки інфраструктури міст, що прийматимуть матчі Євро-2012, пише «Коммерсант-Украина». Законопроектом пропонується удвічі збільшити штраф за ненадання переваги в русі громадському транспорту. Наразі розмір цього штрафу становить 15—20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255—340 грн). Документ також передбачає введення нового штрафу — за порушення правил руху та зупинки на спеціальних смугах для маршрутних транспортних засобів. Розмір штрафу становитиме 30—40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510—680 грн). У ДАІ вважають, що такі заходи покращать дисципліну учасників дорожнього руху, поліпшать роботу громадського транспорту і знизять кількість заторів на вулицях міст.
Допоможіть урятувати дитину
Діагноз Насті Максименко — реактивний артрит лівого колінного суглоба і міжфалангових суглобів обох рук. Тобто в дитини практично зруйнований колінний суглоб. Хвороба швидко прогресує. Перші ознаки захворювання в Насті з’явилися у травні цього року, а сьогодні суглоба майже немає. Потрібна термінова ортопедична операція (заміна пошкодженого колінного суглоба на штучний). На лікування необхідно мінімум 20 000 грн. Батьки дитини не в змозі зібрати таку суму. Дівчинці з кожним днем усе важче рухатися. Якщо не зробити операцію вчасно, вона не зможе ходити взагалі. Батьки дуже просять надати посильну фінансову допомогу.
Контактні телефони:
066-00-35-551 — Людмила Анатоліївна (мама Насті)
066-79-61-309 — Віталій Олександрович (батько Насті)
Рахунок для переказу допомоги:
П.І.П. одержувача — Максименко Людмила Анатоліївна
№ рахунка одержувача — 26255000664197
Код ЄДРПОУ — 3276418868
Найменування банку — Акціонерний банк «Південний»
МФО банку — 328209
Призначення карткового рахунку
Максименко Людмила Анатоліївна
У Києві обіцяють налагодити виробництво дефіцитних ліків
До кінця 2011 року в Києві влада обіцяє налагодити виробництво дефіцитних ліків, які будуть продаватися за зниженими цінами. Як повідомили в Київській міськдержадміністрації, про це заявив начальник Головного управління охорони здоров’я КМДА Віталій Мохорєв на телеканалі «Київ». «Забезпеченість ліками і препаратами є проблемою. Усі ми знаємо, яка вартість ліків не тільки в Києві, а й по всій Україні. Завдання влади полягає в тому, щоб зробити ці ліки доступними як для населення, так і для лікувальних установ. Тому місто стало ініціатором створення власного виробництва ліків на сертифікованій основі. Я маю на увазі КП «Фармація», чиї потужності необхідно реанімувати — закупити відповідне обладнання, щоб налагодити виробництво найдефіцитніших ліків. Ми плануємо запустити цю програму до кінця року», — сказав начальник Головного управління. За словами Мохорєва, для цього закуповуватимуться інгредієнти, з яких виготовляються імпортні лікарські препарати, для створення вітчизняних аналогів. Таким чином, планується випускати понад сто найменувань гостродефіцитних ліків. «Ми сподіваємося, що зниження ціни може сягати близько 30%», — сказав Мохорєв.
Столицю поступово звільнятимуть від реклами
Із центральних вулиць столиці приберуть 30% зовнішньої реклами. Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов, повідомляє прес-служба мерії. «Це справді дуже гостра проблема. У Києві занадто багато реклами. На жаль, більшість рекламних носіїв, яких ми бачимо на вулицях нашого міста, встановлені незаконно. Ми уклали меморандум із представниками рекламного бізнесу, котрий зобов’язує власників рекламних конструкцій та міську владу спільно обговорювати питання розміщення носіїв і скорочувати їхню кількість у центральній частині міста не менше, ніж на 30%», — розповів він. За словами О. Пузанова, у першу чергу рекламу приберуть з вул. Червоноармійської та бульварів Лесі Українки й Тараса Шевченка після їхньої реконструкції. Окрім того, мерія домовилася із власниками рекламних компаній про зменшення розмірів наземних конструкцій: білборди на столичних вулицях не перевищуватимуть 8 кв. м. «Уже найближчим часом реклама не так дратуватиме мешканців Києва і навіть навпаки, десь зможе прикрасити не зовсім привабливий пейзаж», — пообіцяв О. Пузанов.