Брати Клички — у рейтингу найвпливовіших українців
У ТОП-100 найвпливовіших українців потрапили Віталій і Володимир Клички. Також зі спортсменів до рейтингу потрапили гравці збірної України з футболу Андрій Шевченко, «Динамо» (Київ) і Анатолій Тимощук, «Баварія» (Мюнхен). Рейтинг склав часопис «Корреспондент», повідомляє «Незалежний інформаційний ресурс шанувальників братів Кличків». Часопис назвав Віталія Кличка найсильнішим, а Володимира Кличка — «Людиною-скелею». «Кличко розміняв п’ятий десяток — для будь-якого виду спорту це вік, м’яко кажучи, поважний, але, мабуть, йому ще належить добре подумати, перш ніж опустити кулаки й завершити кар’єру. Адже тепер їм із братом потрібно тримати високо над рингом основні чемпіонські паски — WBA, WBC, WBO, IBO, IBF. Зібрати їх разом із братом — було мрією всієї його кар’єри, а з мрією, яка стала реальністю, не так і просто розлучитися. Тримати УДАР йому доведеться й у київській політиці», — пишуть шанувальники братів-чемпіонів. У Володимира Кличка майже не залишилося гідних суперників. З ними він розправляється легко й професійно — як востаннє це сталося з британцем Девідом Хеєм. Поєдинки за участю Володимира, як і раніше, збиратимуть гігантську телеаудиторію: весь світ готовий стежити, як непереможний боксер знову покладе на ринг свого наступного противника.
На «Олімпійському» з’являться сектори для дітей
На стадіоні «Олімпійський» хочуть зробити сектори спеціально для дітей, там розробляють програму по роботі з молоддю — Youth programme. Про це заявив гендиректор держконцерну «Укрспортарена» Володимир Генінсон, у відомстві якого знаходиться НСК. За приклад взяли арену в Нідерландах Philips Stadion, де є два сектори для дітей. В один пускають дітей до 12 років тільки у супроводі дорослих, а в інший діти віком від 12 років можуть прийти без батьків. Але там знаходиться більше стюардів, ніж в інших секторах. Причому вони обов’язково мають педагогічну освіту, повідомляє газета «Сегодня». Нагадаємо, реконструйований до Євро-2012 НСК «Олімпійський» знову стане домашнім стадіоном футбольного клубу «Динамо» (Київ). Підписання угоди про співпрацю між ФК «Динамо» (Київ) та НСК «Олімпійський» терміном на п’ять років відбулося 12 грудня.
У Луцьку подарують вишиванки сиротам
Обновки з національними візерунками 250 волинських сиріт отримають уже напередодні Великодня. А вишивають їх волонтери, якій приєднуються до акції, організованої Луцькою міською радою, благодійним фондом Ігоря Палиці «Новий Луцьк» і художнім салоном «Волинський сувенір». Директор останнього, Ілона Млинарська, і стала автором ідеї, яка з’явилася завдяки конкурсові на кращу вишиванку, що традиційно проходить у Луцьку на День Незалежності. Участь у ньому беруть цілими родинами, дістаючи зі скринь і дідівські вишиванки. Увагу Ілони (та й усіх присутніх) привернув двомісячний (!) малюк, одягнутий у національні строї. Це було дуже гарно та хвилююче. Батьки з гордістю несли дитя, а вона подумала про дітей, у яких нема ні мами, ні тата. Хто ж їм вишиє чи купить таку вишиванку?.. На добру справу вишити сироті сорочку вже зголосилося чотири десятки волонтерів. Придбання ниток і тканини фінансує благодійний фонд «Новий Луцьк», директор якого Ніна Тарасенко також власноруч вишиває вишиванку. Але за свою роботу волонтери не отримають ні копійки. Вишиванки вони вручать самі конкретній дитині, щоб була пам’ятка. Можливо, цей подарунок посприяє подальшій дружбі дорослих та обділених долею дітей. До оргкомітету акції «Подаруй дитині вишиванку» ввійшли перший заступник луцького міського голови Святослав Кравчук, директор благодійного фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Ніна Тарасенко, відомі волинські вишивальники Катерина Шаварова, Юрій Савка, Світлана Кирилюк, Олександр Шум та Ілона Млинарська. До речі, благодійний фонд «Новий Луцьк» уже має свою гарну традицію: кожному новонародженому лучанину ще в пологовому будинку вручають його першу вишиваночку, повідомляє Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк.
На Черкащині випадково розкопали курган
На Черкащині співробітники «Уманьавтодору» поблизу сіл Гродзеве і Бабанка під час прокладання дороги виявили курган, пише «Українська правда» з посиланням на ТСН. Як повідомляють, курган належить до епохи бронзи. У ньому археологи знайшли поховання і залишки кераміки. Виявлено десять поховань, серед знайдених предметів — два ліпних горщики. Знайдені речі після реставрації буде передано до фондів Черкаського краєзнавчого музею. За словами археологів, у Черкаській області ще досить багато курганів, оскільки свого часу тут жили скіфи-землероби. У повідомленні також ідеться, що нещодавно на Луганщині знайшли скарб бронзової зброї в кімерійському похованні Х—IX стст. до н.е.