Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Парк у... подарунок

Інфраструктура і природа — останні тренди сучасного житла
22 червня, 2012 - 00:00
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ДРУГОЇ ЧЕРГИ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ «ПАРКОВЕ МІСТЕЧКО» / ФОТО НАДАНО КОМПАНІЄЮ «К.А.Н. ДЕВЕЛОПМЕНТ»

Квартира в Києві з функціональністю заміського будиночка — не мрія, а реальність. У цьому вже переконалися мешканці першої черги житлового комплексу «Паркове містечко», що була введена в експлуатацію у вересні 2009 року. А 12 червня відбулося урочисте відкриття другої. До слова, у ньому взяв участь заступник голови Київської адміністрації Руслан Крамаренко. (Це я до того, що присутність на подібних подіях перших чи других осіб міста свідчить про добру репутацію забудовників. Принаймні, за теперішньої влади.)

Друга черга багатофункціонального житлового комплексу «Паркове містечко» — це п’ять житлових секцій на 490 квартир, що побудовані в Подільському районі (вул. Вишгородська, 45). Тепер територія комплексу, як, до речі, і парку «Кристерова гірка», будуть під охороною і туди не зможе потрапити хтось із сторонніх. Тобто, вона переходить у підпорядкування новосельців. (Тут пригадуються сюжети з теленовин про протести киян проти вирубування зелених насаджень і зведення на тих місцях висоток. Однак життя показує, що є й інші приклади).

— У даному проекті половина території віддана, що називається, під комфорт, — говорить заступник генерального директора компанії-забудовника UDP Роман РОМАНЮК. — Йдеться про парк, дитячі майданчики... У цьому й полягає його інноваційність, технологічність і якість.

Очевидно, йдеться не просто про звичайний комфорт, а про такий, якого шукають (і знаходять!) за містом, особливо, за мегаполісом. Він передбачає передусім наявність природи, а отже — тиші. Власне, в тиші народжується споглядання вічності. І щоб обов’язково неподалік були супермаркети, кафе і ресторани, перукарні і салони...

Так і у цьому випадку: тут вам і історичний ландшафт із каскадом озер (парк закладено 1850 року Вільгельмом Крістером, запрошеним із Південної Саксонії для робіт на суконній фабриці князя Радзивілла в Радомишльському повіті Київської губернії), комплекс спортивних майданчиків просто неба, дитяче містечко, фітнес-центр, продуктовий і дитячий супермаркети, кафе й ресторани, аптеки, відділення банків, клініка сімейної медицини, салон краси, хімчистка...

Напевно, багатьох цікавить практичний бік справи. До того ж, реалізація проекту розрахована на декілька черг (включаючи будівництво інфраструктурних об’єктів). Кожна з них — автономна, і будівельні роботи на новому майданчику зовсім не заважають мешканцям уже споруджених секцій. Отож, придбавши квартиру в комплексі, покупці дістають можливість безпроцентної розстрочки і доволі привабливу вартість на третю чергу. Компанія-забудовник UDP і девелопер «К.А.Н. Девелопмент» мають добру репутацію на вітчизняному ринку будівництва і розвитку проектів, що є дуже важливим в наш час. Європейський рівень комфорту, міжнародні стандарти якості, підтримка сімейних цінностей і здорового способу життя в умовах мегаполісу — ось основні критерії, за якими вони здійснюють будівництво.

— Людина витрачає на дорогу на роботу майже дві години (й більше), — говорить президент компанії «К.А.Н. Девелопмент» Ігор НІКОНОВ. — Проблема заторів поглиблюватиметься — так відбувається у всьому світі. Тому ми й вирішили зробити так, щоб власникам квартир «Паркового містечка» не треба було далеко ходити. Навіть бізнес-центр передбачили, який практично вже заселений. Багато хто орендує офіси поряд з будинком».

Хто полюбляє відпочивати в місті, завдяки зручній транспортній розв’язці, зможуть за 15—20 хвилин дістатися туди. А за 5—10 хвилин — в центр масиву Оболонь — до мальовничої набережної Дніпра, торгово-розважальних центрів, гольф-клубу, різних кав’ярень і ресторанів. Стільки ж часу знадобиться, щоб дістатися до Пущі-Водиці, природну здравниці Києва, як її називають. Одним словом, все поряд. А головне — природа, яка лікує від стресів і задухи мегаполісу. Колись у «Дні» ми надрукували матеріал під назвою «Ви хочете мати під вікнами англійський газон?». Питання, здається, риторичне.

Надія ТИСЯЧНА, «День»
Газета: 
Рубрика: