З 15 по 17 лютого в Києві відбулася регіональна нарада «Української незалежної ТБ- корпорації» (телеканала «Інтер») за підсумками 2000 року, на якій були присутні Регіональна дирекція і керівники регіональних представництв телеканала «Інтер». У перший день представники регіонів ознайомилися з новими ідеями, технологіями, нововведеннями, які вже на сьогодні відбулись як факт. Водночас перед ними були поставлені завдання якісної перебудови у сфері менеджменту, управлінських процесів, технічного переобладнання. На пленарному засіданні виступили голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Б.Холод та почесний президент телеканала «Інтер», голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації О.Зінченко.
Свою доповідь Борис Холод присвятив другому етапу ліцензування телерадіокомпаній, конкретизував основні критерії статті 14 Закону «Про телебачення і радіомовлення». Він подякував «Інтеру» за плідну співпрацю, відзначивши, що це єдиний телеканал, який об’єктивно висвітлює діяльність Національної ради.
Олександр Зінченко в доповіді «Український зміст як передумова якісних змін на вітчизняному медіа-ринку» детально зупинився на доктрині українського змісту, приділив увагу питанню подальшого розвитку регіональних представництв, робота яких набуває дедалі більшого значення. Крім розміщення реклами в регіональних блоках, стає актуальним спільне виробництво інформаційно-аналітичних програм, у яких буде представлено продукт місцевого змісту з використанням новітніх цифрових технологій. Таким чином, створюється єдина інформаційно-аналітична служба «Інтера» з місцевим бюро.
Присутні на нараді представники регіональних служб сприйняли все зазначене як керівництво до дії. Медіа-директор Полтавського представництва («Інтер-Сервіс») Олена Романенко підкреслила, що специфікою їхнього регіону є аграрний ринок, де певною мірою відсутнє розуміння сучасних процесів, які відбуваються в галузі технологій та підходу до організації виробництва. Тому на початковому етапі їм буде необхідно робити вкладення в підготовку кадрів і технічне оснащення.