Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

PRIMEоване відкриття: 28 жовтня у Малинівці Харківської області урочисто перерізали червону стрічку біля входу в новий ЛГЗ

10 листопада, 2006 - 00:00
СВЯТКОВЕ ВІДКРИТТЯ НОВОГО ЛГЗ PRIME

Відкриття заводу для мене почалося зі здивованих очей. Моїх власних. Навіть мені, журналісту, який багато разів бачив різноманітні відкриття, було несподівано приємно бачити урочистості під назвою PRIME. Але про все по порядку.

Із перших хвилин перебування на заводі PRIME мене не полишало відчуття: все тут зроблене для того, щоб людям щодня було комфортно. Погляд привернули незвичайна зупинка громадського транспорту (для співробітників організовані безплатні автобусні перевезення з Чугуєва та Харкова) та велика автостоянка. Сам завод тішив око, бо це було не просто промислове підприємство, а красива споруда в стилі хай-тек, що поєднувала червоний і пшеничний кольори. Перехідною ланкою між «кораблем» і «балом» була Сіднейська опера, вірніше шатро — точна копія цієї всесвітньо відомої будови. Під його дахом зібралися понад 350 гостей — друзів і партнерів, представників влади та мас-медіа. Настрій дарували класична музика та легкий фуршет у шатрі. Але всі кулінарні й організаторські новації здавалися прелюдією до чогось особливого.

Моя інтуїція мене не підвела. Коли на майданчику перед заводом постав харизматичний Федір Бондарчук — ведучий церемонії — в голові промайнула думка: «Почалося!».

Усупереч традиціям, червону стрічку перерізали спершу біля... фонтану з артезіанською водою, а тільки потім відкрили сам завод. Новосілля почалося, і гостей запросили оглянути «будинок». Нам показали все — від адміністративного корпусу до головних виробничих цехів. Як з'ясувалося, PRIME прекрасний не лише зовні, а й усередині. Склалося враження, що над інтер'єром працював дизайнер, основним завданням якого було створення затишку попри всю велику кількість технологічних новацій. Він «прикрасив» і приміщення, у яких працює керівництво заводу, і коридори, і виробничі приміщення. Наприклад, восьмиметрова стіна купажного цеху оформлена величезною фотографією привабливих співробітниць заводу. Таке ж фото зустрічається і в інших цехах, адміністративних і виробничих приміщеннях. Якби моє робоче місце прикрашала отака «зіркова Я», натхнення та бажання працювати стали б моїм постійним супутником.

Під час екскурсії я нарешті отримала відповідь на своє головне запитання, чому новий завод називають «унікальним» і чому PRIME — означає «кращий». З'ясувалося, на PRIME застосовують унікальний для України прийом — самоплив, коли водно-спиртова суміш проходить свій шлях до пляшки природним чином, під дією сили тяжіння. Адже горілка — це продукт «живий», який потребує спокою. За словами Олексія Філановського, маркетинг-директора компанії «ОЛІМП» , напій, який виробляють на заводі, завжди буде стабільної якості, оскільки це дозволяють потужності PRIME. На сьогодні на заводі працюють три виробничі лінії, а до кінця першого кварталу 2007 року запустять ще три.

Увесь вечір гостям дарували хороший настрій Лайма Вайкуле, групи «Космос», «Браво» та «Уматурман». Гостям вручали подарунки.

Здавалося, всі сюрпризи вечора закінчилися. Але коли піротехнічний серпанок на сцені розвіявся, витримавши психологічну паузу справжньої зірки, до здивованої публіки вийшла... Патрісія Каас!

Свято вдалося. Його увінчав 15-хвилинний феєрверк.

Вероніка ІГНАТЕНКО
Газета: 
Рубрика: