Мати і син торгували наркотиками
У місті Горлівка Донецької області мати і син продавали трамадол. «Куплені капсули можна було запити на місці, не відходячи від «каси» — склянка напою коштувала лише 50 копійок», — говориться у повідомленні прес-служби МВС у Донецькій області. Як передає korrespondent.net., співробітники затримали чотирьох чоловік за підозрою у збуті психотропного препарату трамадолу у Горлівці. За даними міліції, мати і син реалізовували препарат на кількох точках за допомогою 19-річного юнака та однієї місцевої жительки. Міліція вилучила у підозрюваних 126 тисяч таблеток трамадолу, а також близько 125 тисяч гривень. Порушено кримінальну справу.
У Прикарпатті цвітуть яблуні
У Городенківському районі Івано-Франківської області зацвіли яблуні та вишні, а також калина. Як передають podrobnosti.com., два місяці тому сильним градом повністю було знищено городи та сади цього району. Пошкоджено було і стовбури дерев. Фахівці припускають, що природа цей процес сприйняла як сувору пору, тому після значного похолодання та злив розпочався процес вегетації.
Луцьк перетворюється на «місто лицарів»
Якщо стародавній замок, котрий самі лучани частіше називають замком Любарта (за ім’ям його будівничого), споконвіку є символом міста, то віднедавна ще одним таким символом стає фестиваль середньовічної культури, який вдруге зібрав доблесних лицарів і прекрасних дам. У сусідній із Волинню Польщі щороку влаштовують Грюнвальдську битву — фестиваль, під час якого відбувається відтворення тих подій. Білоруси проводять фестиваль «Білий замок», а Луцьк вже має «Меч Луцького замку» з міжнародним статусом фестивалю. Немісцеві учасники цікавого дійства були вражені самим Луцьким замком (котрий дуже нагадує знаменитий Кам’янець-Подільський, тільки менш доглянутий і «розкручений»). У свій час він був другою столицею Литовського князівства, а при Великому Литовському князеві Вітовті тут (у 1429 році) збиралися на свій з’їзд європейські монархи. Нині Луцьк має свій лицарський клуб «Чаша Грааля». Реконструкція Середньовіччя — недешеве задоволення. Одяг — лише з натуральних матеріалів і хутра, цінні метали, а головне — ручна робота, починаючи від вишивки на одязі й закінчуючи виготовленням лицарських обладунків. Тисячі глядачів (приїхали навіть із сусідніх областей) послухали музику часів Середньовіччя, змогли постріляти з лука, придбати витвори ковальського і гончарного мистецтва, а найголовнішою подією фестивалю став лицарський турнір, повідомляє Наталія МАЛІМОН , Луцьк.