Можливо, ви теж бажаєте приєднатися до великої армії меломанів із плеєрами? Для цього треба зовсім мало — вибрати потрібний апарат.
На відміну від часів, коли плеєри були тільки касетними, тепер є з чого вибирати. Крім них, на ринку ще є компакт-дискові, мінідискові та нові MPEG-плеєри. Але про них у наступних випусках. Зараз же поговоримо про класичні плеєри. Вони, звичайно, поки що залишаються наймасовішими і найдешевшими. Але, роблячи вибір, треба пам'ятати про якість звуку, габарити, вагу, функціональність, енергоспоживання. Основна маса плеєрів працює на двох маленьких «пальчикових» батарейках, але є такі, що працюють лише на одній. Для активних занять спортом існують спеціальні «спортивні» протиударні моделі. Але вони й коштують дорожче. Плеєри часто випускаються разом із приймачем (тюнером). Щоб не набридала музика з касети, можна час від часу перемикати, скажімо, на FM-діапазон. Окрім того, у плеєрі може бути автореверс (програвання в обидва боки), шумопоглинання Dolby В (із ним треба слухати записи, які так само були записані), перемикач типу стрічки (I,II,IV), антиролінг (проти прокручування стрічки), підсилюваність басів (Dynamic Bass Boost, Bassexpander, Mega Bass тощо), що надає музиці колориту, а також інші режими еквалайзера, тобто частотні настройки.
До плеєрів у комплект входять навушники. Вони бувають такі, що прикладаються до вух, або такі, що вставляються у вушні раковини. Комплектні навушники можуть і не забезпечити доброго звуку. Це не біда, можна купити навушники на свій смак, вони підійдуть до будь- якого плеєра.
Але не забувайте, вийшовши на природу, витягнути їх із вух та послухати спів пташок.