Альбом «Всеношна», Орus 37 Сергія Рахманінова, який записаний Національною академічною капелою «Думка» під керівництвом диригента Євгена Савчука, за рейтингом популярного міжнародного музичного журналу «Грамафон» увійшов в десятку найкращих дисків світу в категорії «Класична музика».
Музичний критик Айван Муді вважає, що запис «Всенощного Бдения» в інтерпретації українських артистів є першокласним. Зокрема, в рецензії під рубрикою «Світові шедеври класичної музики» він пише: «В капелі прекрасна група співаків, чиї голоси створюють чудовий міцний звук, що має характерне оксамитове забарвлення, до того ж вони володіють неперевершеним відчуттям темпу. Наприклад, у виконанні «Блажен муж» демонструють віртуозні темпові зміни. Слiд звернути увагу на точність, акуратність, яка вражає при відтворюванні ними акордових конструкцій. Характерні якості чоловічих голосів невимушено, втім iз силою, розкриті в «Ныне отпущаеши» (з «славнозвісними» сі-бемолями наприкінці), так само, як і в неперевершеному багатстві «хоральної оркестровки» твору В «Хвалите Имя Господне» (стрімка кода якого знов сприяє бездоганній демонстрації вражаючої точності виконання) або магічному мереживі «Славословия Великого». Одним iз характерних досягнень капели є неперевершений спів на piano, який, ймовірно, має на сьогоднішній день аналогів ніде на записах. Контральто та тенор прекрасні, й в цілому запис звучить водночас колоритно та прозоро. Отже, ця інтерпретація конкурує з найкращими з наявних на сьогодні записів».
Для капели «Думка» мати таку схвальну рецензію дуже приємно. Вони, по суті, перший український колектив, на який звернув увагу такий авторитетний в світі музичний журнал. До речі, хористи нещодавно повернулися з Голландії, де виступали з концертами в найпрестижніших філармонічних залах. Крім рахманіновської «Всеношної», вони виконували вердієвський «Реквієм». Розпочали гастролі в місті Утрехт, потім переїхали в Ден Гаагу, а завершували свої виступи в Амстердамі у знаменитому «Концертгебаумі». На тому концерті був присутній директор і диригент Нідерландського симфонічного оркестру пан Слейджерс. Наша «Думка» так йому сподобалась, що він запропонував попрацювати разом і виконати Восьму симфонію Малера. Слiд зазначити, що публіка тепло приймала всі виступи наших хористів, а в перерві меломани навіть стояли у черзі, щоб придбати альбоми з записами «Думки».