Микола Артурович, 35 років, працівник генеральної дирекції «Укрпошти»:
— Я взагалі його «обрізав», хоч продовжую платити за звичкою 47 копійок на місяць. Востаннє слухав радіо років п’ять тому. А перестав це робити тому, що, на мою думку, жодного інформаційного навантаження національне радіо не несло. Доцільно тільки слухати по радіо сигнали цивільної оборони у разі початку війни (сміється).
Ірина, пенсіонерка:
— Постійно слухаю радіо і дивлюся телевізор. Щодня радіо пропонує нам масу цікавих передач — про політику, школу, мистецтво, громадське життя. Всі вони цікаві та життєві. На жаль, на сьогодні існує всього лише два канали національного радіо. А решту інформації отримую з телепередач.
Олена Яківна, Київ:
— Я його не вимикаю. Дуже люблю слухати третій канал — культурологічний, хоч на даний момент позбавлена можливості слухати свої улюблені музичні та літературні передачі.
Віктор Веніамінович, дизайнер, 50 років:
— Радіо не тільки вмикаю, але й слухаю досить часто. Переважно інформаційні передачі.
Лілія, Львів:
— Я продовжую слухати радіо за звичкою. Радіостанцію «Промінь» ціню за вдале чергування блоків інформаційних і розважальних.
Галина Вікторівна, Донецьк, тепломережа:
— Точно не пригадаю, так це було давно. Хоч раніше мені подобалися деякі передачі. Сьогодні слухаю такі радіостанції, як «Шансон», «Русское радио».
Анатолій, продавець- реалізатор, 26 років:
— До приїзду в Київ слухав радіо. Тепер перейшов на FM-станції. Перевагу віддаю «Золотим воротам». Точно пам’ятаю, що востаннє вмикав радіоточку цього року восьмого лютого.