Голова знаменитої корпорації «Майкрософт» Білл Гейтс зберіг і цього року першу сходинку в підготовленому журналом «Форбс» списку найбагатших людей у світі. Щоправда, тепер Гейтс, який визнається найбагатшим у світі вже шість років підряд, «важить» всього $60 млрд., втративши після судових процесів проти компанії та невеличкої паніки на біржах близько $30 млрд. У потилицю Гейтсові дихає засновник американської комп'ютерної фірми «Оракл» Леррі Еллісон, який за рік став «важчим» на $37 млрд., і тепер його статки становлять $47 млрд. Третє та четверте місця розділяють із $28 млрд. колишні співзасновники «Майкрософт» Воренн Баффетт і Пол Аллен.
Як і раніше, серед мільярдерів («Форбс» нарахував їх 470) домінують американці. Цього року їх у списку 308, а їхнє сукупне багатство становить $1 трильйон.
Найбагатшим медіа-магнатом світу «Форбс» визнає екс-прем'єра Італії Сільвіо Берлусконі, який збільшив своє багатство до 12,8 млрд. Він випередив автралійція Руперта Мердока та американця Теда Тернера. Їхні показники, відповідно — $9,4 та $8,3 млрд.
У цьогорічному списку мільярдерів за версією «Форбс» відсутні росіяни та українці.
Жінки потихеньку починають доводити, що теж уміють робити гроші. У цьогорічному списку нараховується 12 представниць прекрасної статі проти двох два роки тому. Їхній загальний капітал становить $54,1 млрд.
У рейтингу статків королів, королев і диктаторів першу сходинку з $30 млрд. займає король Саудівської Аравії Фахд, який випереджає шейха Саїда бен Султана аль Нахаяна з Об'єднаних Арабських Еміратів ($18 млрд.) та брунейського султана Хасанала Балкіа ($16 млрд.). Тим часом британська королева володіє лише $460 млн. Серед диктаторів, як і торік, найзаможнішим є іракський лідер Саддам Хусейн, який за допомогою свого сина «сколотив» $7 млрд. на нафтобізнесі.
Найпопулярніша американська кіноакторка Джулія Робертс заробила за минулий рік усього $80 млн., тим часом як Джордж Лукас — $400 млн., що є найкращим показником. Друге місце тут посіла популярна телеведуча Опра Вінфрі, заробивши $150 млн.