Казахстанські власті запевняють, що ніхто не постраждав і поки що не виявлено ознак радіоактивного чи хімічного забруднення.
У ноті протесту МЗС Казахстану офіційно повідомило про заборона запусків ракет з Байконуру, поки не буде з'ясовано причини аварії та оцінено збитки. Також буде створено казахстансько-російську урядову комісію для розслідування цього інциденту. Російські фахівці вважають, що аварія сталася через технічну неполадку в другій ступені ракети. Разом із тим Ігор Додін, директор науково-виробничого центру ім. В.М. Хрунічева, де випускають «Протони», заявив, що цю проблему буде розв'язано до кінця місяця. Він вважає, що заборона існуватиме до виплати відшкодування і з'ясування причини аварії».
Ця аварія завдала удар не лише «репутації» ракетоносія «Протон». «Інтерфакс» повідомив про перенесення старту вантажного корабля «Прогрес» до станції «Мир» на 14 липня. Наразі не вирішено долю запуску українсько-російського супутника «Океан-О» за допомогою ракети-носія «Зеніт-2», який має стартувати сьогодні. Керівник прес-служби Центру управління польотами Всеволод Латишев заявив, що поки що вказівок про призупинення передпускових робіт не надходило.