На думку посла США в Грузії Джона Тефта, Джордж Буш буде задоволений тим, що одну з вулиць в центрі Тбілісі назвали на його честь. Нагадаємо, що 14 вересня на міських законодавчих зборах Тбілісі одну з вулиць історичного району Авлабар було перейменовано на вулицю імені Буша-молодшого. Грузинська опозиція обурилася і надіслала листа до Білого дому з проханням повідомити, чи погодиться Буш на такий «нонсенс». Вона пояснила, що нічого не має проти американського президента, але вважає за непристойне називати вулицю ім’ям живої людини. Тбіліська влада обрала Мелаанську вулицю, якою двічі проїжджав кортеж Буша під час візиту до Грузії у травні нинішнього року. Тим часом жителі вулиці висловили надію на те, що вулиця Буша буде обслуговуватися комунальними службами Тбілісі з подвоєною енергією. Вони висловили сподівання, що сміттєві урни будуть вивозитися звідси двічі на день, а тротуари чиститимуть за допомогою миючих засобів, як це роблять на батьківщині Джорджа Буша.
Тим часом пам’ятник найславетнішому царю Грузії — Давиду IV Будівнику — швидше за все приберуть з центральної, Республіканської, площі Тбілісі й перенесуть на околицю міста, де вже готовий новий п’єдестал. Столична мерія вважає, що переселення пам’ятника має політичний зміст. Справа в тім, що околиця, де вже є алея Давида IV, розташована на заході столиці. А слово «захід» — вже політика, і на думку нового, більш прозахідного уряду Грузії, великий цар Грузії має стояти на заході й дивитися також на захід. Взагалі- то за часів Давида Будівника на заході від Грузії бушувала чума та інші знегоди. Сама ж Грузія воювала з сусідами- турками за незначної підтримки найманців-кіпчаків з півночі Каспію. Екс-президент Грузії Едуард Шеварднадзе ще за часів СРСР божився, що «для Грузії сонце сходить з півночі», але північ сьогодні не в моді. Траєкторія грузинського сонця змінилася, Давида Будівника засилають на захід. Кого поставлять на його місце в центрі, поки не знають, але вже жартують, що найвірогідніше там буде монумент революції троянд або — без дрібниць — президентові США Джорджу Бушу.
Пенсіонер Отар з колишньої вулиці Мелаані думає, що називати вулицю ім’ям живої людини тільки тому, що вона президент США, — божевілля. А молодий Заал взагалі сміється, йому все одно. Жителі вулиці імені президента США не дуже-то політизовані, крім двох-трьох особняків, там стоять в основному старі, але щойно заново перефарбовані будинки, в яких живуть сім’ї працівників залізниці. Сама вулиця, переназвана на честь Буша, є одною з тих, які будували за життя Сталіна для залізничників. Поряд з вулицею проходить і залізниця на Баку та Єреван. Там же — стара платформа, яку останнім часом переробили на столову для нинішніх і колишніх чиновників.
Тільки виходить парадокс: якщо Давида Будівника — на захід, чому ж Буша — на північ? Вулиця Буша — на півночі столиці, а Посольство США — в центрі. Можливо, цю політичну помилку колись виправлять встановленням пам’ятника Бушу в центрі столиці.