Позавчора ввечері на сайті інформаційного агентства УНІАН пройшла Інтернет-прес-конференція Володимира Кличка. Тематика питань була різноманiтна — від того, хто буде наступним суперником братів, до того, який улюблений мультфільм у кожного з них. Зокрема, Володимир зазначив, що «однією з найголовніших цілей зараз є вивчення української мови, оскільки не справедливо постійно розмовляти німецькою й не знати рідної». Шанувальників братів особливо порадувало те, що не виключається можливість проведення бою з Майком Тайсоном в Україні. Дуже оригінально Володимир висловив думку і про своє ставлення до жіночого боксу: «Якщо я бачу жіночий бокс моє серце «обливається кров’ю». Але, якщо ми живемо в цивілізованому суспільстві, то не можна жінкам, якi хочуть займатися боксом, забороняти це. Але я не прихильник цього виду спорту».
А наостанок Володимир зазначив, що «на День Києва ми з Віталіком підемо вітати киян. Я зачарований своїм улюбленим містом», повідомляє кореспондент Михайло ЗУБАР.
У Хмельницькому оприлюднено списки «комунальних» боржників
Непересічний спосіб впливу на громадян, які не можуть або не бажають розраховуватися за житлово-комунальні послуги, «винайшли» у Хмельницькому. Вчора в газеті міської ради «Проскурів» з’явилися поіменні списки боржників. «У цих списках читач побачив відомі й найвідоміші прізвища громадян обласного центру. Мабуть, не з бідної верстви населення. Мають іномарки, два-три найсучасніші помешкання», — коментує для «Дня» цю подію редактор «Проскурова» Богдан Теленько. Запевняє, що вже із самого ранку на «Проскурів» був ажіотажний попит, а до одинадцятої години було розкуплено весь 12-тисячний наклад. Лише 38 відсотків квартиронаймачів у 262-тисячному місті справно розраховуються за воду, газ, інші комунальні послуги. Переважно — це пенсіонери. До речі, донедавна таких справних було близько 59%. Число «свідомих» зменшилося після недавнього підвищення тарифів. Звернутися до гласності «батьків» міста, як мовиться, біда змусила: усі комунальні служби в боргах як у шовках. Це, як зазначалося на сесії міської ради, загрожує Хмельницькому найнепередбачуванішими наслідками. Проте поки що вгадується лише підвищення попиту на «Проскурів». Приймальники грошей за житлово-комунальні послуги вчора нудьгували, як завжди, повідомляє Михайло ВАСИЛЕВСЬКИЙ , «День».
Канадським шляхом — до класики нотаріату
В Києві в рамках програми «Реформування нотаріальної професії в Україні» завершив цього тижня свою роботу семінар українських та канадських нотаріусів. Великий спільний українсько-канадський проект у галузі нотаріату було розпочато ще 1997 року з метою надання канадськими фахівцями з Квебеку висококваліфікованої допомоги Україні в реформуванні юстиції і права, і він став можливим завдяки фінансовій допомозі канадського уряду, повідомляє Людмила ГУМЕНЮК , «День». «Iз самого початку, коли ми тільки розпочинали нашу співпрацю, — зазначив пан Рішар Ганьон, Генеральний директор Палати нотаріусів Квебеку, — велика кількість наших нотаріусів погодилася приїхати в Україну, аби поділитися своїм досвідом, взяти участь у експертизі документів, і що важливо — підтримати та надихнути наших українських колег, якi фактично заново створювали нотаріат України. Нині я дуже задоволений тим, чого нам уже вдалося досягти». Втім, попереду ще дуже багато роботи. Як українські нотаріуси, так і їхні партнери з Канади, з нетерпінням чекають на прийняття Верховною Радою нового закону про нотаріат. Учасників семінару привітав посол Канади Дерек Фрейзер, який, до речі, за фахом також є юристом. Він звернув увагу на те, що бажання канадського уряду допомогти Україні в реформуванні галузі юстиції і права викликано тим, що «вони є м’язами, якi підтримують демократичну систему».