Першоквітневий вечір, як і годиться, видався незвичайним. Публіка, яка прийшла в театр ім. Франка на капусник «В обіймах танцю», присвячений 80-річчю народного артиста України, головного балетмейстера цього прославленого колективу Бориса Каменьковича, стала активним учасником імпровізованої прес-конференції, що відбулася просто на вулиці.
Іменинника розпитували про секрет його творчого довголіття. Він напрочуд простий — жарти й сміх, але от лише чи всі ми вміємо ним користуватися. Проте послідовників ювіляра виявилося чимало. Такої кількості знаменитостей на один квадратний метр зал театру давно не бачив. Артисти, режисери, композитори, художники з букетами поспішали привітати Бориса Наумовича. З Москви приїхав син — режисер Євген Каменькович з дружиною — актрисою Майстерні П. Фоменка Поліною Кутеповою й дочкою. Рудоволосе дівчисько, чекаючи на початок вистави, наспівувало пісеньки, не звертаючи жодної уваги на фото- й кінокамери.
Винуватця урочистостей посадили в директорську ложу, а на сцені на тлі Чумацького шляху (декорацій спектаклю «Тев’є Тевель») вивісили зображення іменинника в образі... довгоногої балерини в пачці. Ведучі — Воланд (Анатолій Хостікоєв) і кіт Бегемот (Богдан Бенюк) з «Майстра й Маргарити» зазначили, що «ювіляр — магістр великих батманів і падебасків. Без будь-яких сеансів чорної магії може об’єднати гармидер корчми, шелестіння шароварів, червоний запал і буржуазне дефіле». Закадровим голосом а ля Копелян із «Сімнадцяти миттєвостей весни» присутнім зачитали секретну інформацію: «Каменькович абсолютно не п’є. А якщо п’є, то «Абсолют» з перцем. Уміє запалювати зірки. Жінки його обожнюють. Зв’язків, що порочать його, не має. Здатен поставити на ноги безнадійних». Потім глядачі побачили музичні фрагменти з постановок різних років. Дует Бенюк—Хостікоєв згадали знамените «Яблочко» із «Загибелі ескадри», Богдан Ступка виступав у двох іпостасях: як міністр (який зачитав поздоровлення Президента Л. Кучми й передав орден «Княгині Ольги», що не встигли вручити до 70-річчя чудовому режисеру, другові й дружині Бориса Наумовича Ірині Олександрівні Молостовій, яка, на жаль, померла минулого року) і як актор. У фрагменті з «Тев’є Тевеля»: сценах сватання й весілля франківці імпровізували, складаючи здравниці балетмейстеру. Іменинник сам читав вірші й навіть танцював. Його закидали квітами, подарували дві шашки й величезного торта.
Але справжнім апофеозом програми став виступ Леся Задніпровського та компанії. На мотив «Легендарный Севастополь» вони виконали гімн ювіляру й показали пародію на театральну кухню «Я — Тев’є II, або Пігмаліон-43». Вечір вийшов навдивовижу теплим, душевним. У фіналі під мелодію Доги з фільму «Мій ласкавий і ніжний звір» вальсували всі учасники програми. А глядачі, дивлячись на бадьорого ювіляра, перепитували: «Може, в афіші помилилися, адже Борис Наумович може дати фору навіть юним...».