Програму презентував Симфонічний оркестр Національної опери (диригент і художній керівник проекту Герман Макаренко), виконавши світові класичні твори і познайомивши публіку з творами, які вперше виконувалися в Україні. Як сказав маестро: «Нехай музика стане парадигмою миру». На початку вечора прозвучав гімн Об’єднаних Націй, написаний П. Казальсом. Програма була побудована так, що за півтори години слухачі немовби побували в захоплюючій музичній мандрівці навколо світу. Від України (прозвучала увертюра до опери «Тарас Бульба» Лисенка) перенеслися на інший континент — Америку (популярну гершвінську «Рапсодію в стилі блюз» разом із оркестром виконав молодий піаніст, лауреат міжнародних конкурсів Антоній Баришевський). Африканські ритми змінювалися австралійською мелодією... Оркестранти познайомили слухачів з індійською культурою, виконавши «Чотті сі ааша» Рахмана (в перекладі з бенгальської мови — «Маленьке бажання»), а потім публіку захопив колорит танцювальної музики Китаю. Легкі, іскрометні, немов бризки шампанського, вальси Штрауса, як у калейдоскопі, змінило веселе завзяття українського фольклору — «Розпрягайте хлопці коней» і тонкий мелодизм, властивий творам, написаним нашим сучасником, відомим композитором Мирославом Скориком («Іспанські танці»)…
Вечір подарував тим, хто зібрався в залі, зустріч із двома прекрасними співаками, які по праву є послами українського мистецтва, виступаючи на найпрестижніших сценах світу. Прима Віденської опери Вікторія Лук’янець своїм проникливим виконанням арії з опери «Бразильської Бахіани» піднесла цей концерт на високу планку, яку утримав наш знаменитий тенор Володимир Гришко. Він чудово виконав арію Ленського з «Євгенія Онєгіна». Півтори години спливли, немов мить... Усі кошти від продажу квитків, зібрані після цього добродійного концерту, буде перераховано на лікування дітей до Педіатричного онкологічного гематологічного центру «Охматдит».
На вечорі в театрі були присутні представники майже всіх дипломатичних місій, акредитованих в Україні. Серед почесних гостей була дружина Президента України Катерина Ющенко і глава місії ООН в Україні Френсіс О’Доннелл.
— Протягом десятиріч українці зробили великий внесок у розвиток Організації Об’єднаних Націй, — сказав міністр закордонних справ Борис Тарасюк. — На сьогодні Україна є першою за кількістю миротворчих операцій ООН, які проводяться в світі. Ми по праву можемо пишатися нашими успіхами в Організації Об’єднаних Націй… На чолі з Президентом Віктором Ющенком, у рамках всесвітньої організації, ми починаємо новий етап своєї діяльності — діяльності ініціативного, впливового і надійного члена міжнародної співпраці.
Назва цього концерту «Музика всіх континентів» символізує основну ідею ООН — об’єднати зусилля народів заради забезпечення миру на нашій планеті, сприяння соціальному прогресові та створення умов для розвитку національних культур. Україна цiлком поділяє ці ідеї й надалі продовжуватиме свою діяльність в ООН, щоб забезпечити та втілити їх у життя.
— 24 жовтня 1945 р. п’ятдесятьма країнами, в тому числі й Україною, було ратифіковано статут ООН. Саме з цього часу починається відлік діяльності Організації Об’єднаних Націй, — підкреслив для «Дня» народний депутат, колишній міністр закордонних справ Геннадій Удовенко. — У нашій країні 60 років для чоловіків — це час виходу на пенсію, а для ООН — це пора зрілості, щоб ще довго та плідно служити людству в основних напрямках, які сьогодні є перед усіма людьми. Нині ООН модернізується. Україна бере активну участь у багатьох акціях, що проводяться під егідою ООН. Наша країна має величезний авторитет, нас дуже добре там розуміють. А ми, зі свого боку, високо цінуємо ООН, як організацію, яка, якщо буде потреба, захистить наші національні інтереси та нашу державність. Наприклад, 1993 року Російська дума ухвалила, що Севастополь — російське місто. Ми направили делегацію (її очолював Б. Тарасюк) до Ради Безпеки, зумівши відстояти територіальні права України...
Можна зазначити, що за роки членства, як країна-засновник, ми три рази обиралися постійним членом Ради Безпеки. Не кожна держава може похвалитися таким почесним обранням. Мене 1997 року обрали президентом Генеральної Асамблеї ООН. Мені здається, що «Музика всіх континентів» стала яскравою подією культурного життя нашої країни. Я є членом Ради президентів Генеральної Асамблеї ООН. 14 листопада в нас пройде засідання, і я з гордістю розповім, як ми в Україні урочисто відзначили ювілей ООН.