Найбільший в Україні дніпропетровський ринок «Озерка» вже давно нагадує американське місто Чикаго часів «Великої депресії». У понеділок, 30 жовтня, близько п’ятої години ранку, адміністративна будівля ринку зазнала раптової атаки групи зі 150 чоловік, доставлених туди на автобусах. Як повідомляється у прес-релізі, поширеному Центром громадських зв’язків УМВС України в Дніпропетровській області, нападники були озброєні вибуховими пакетами, арматурою та зброєю травматичної дії. Охорона ринку вчинила опір, а працівники міліції, які прибули за викликом за 15 хвилин, затримали на місці події десятьох нападників. При цьому від пневматичної зброї дістали поранення двоє працівників спецпідрозділу «Беркут».
За повідомленням міліції, протягом двох годин після інциденту працівники правоохоронних органів зуміли затримати в районі ринку «Озерка» ще 80 учасників нападу, у яких було вилучено 12 одиниць зброї травматичної дії. Спеціальна група, створена керівництвом УМВС області, почала розслідування обставин того, що трапилося, окрім того, вона намагається з’ясувати особу затриманих.
Варто зазначити, що силові захоплення «Озерки» траплялися вже неодноразово, а конфлікти навколо ринку тривають понад два роки. Ще навесні 2004 року регіональне відділення Фонду держмайна України розірвало договір із КП «Дніпропетровський центральний ринок», яке орендувало «Озерку» з середини 90-х. Потім ринок перетворили на держпідприємство. Влітку 2004 року ФДМ продав 94,4% акцій новоствореного ВАТ «Дніпропетровський центральний ринок» за 50 млн. гривень підприємству ТОВ «РегіонОптСервіс», яке пов’язують із російським бізнесменом Максимом Курочкіним.
Проте після помаранчевої революції та зміни влади в Україні, умови конкурсу та сам продаж «Озерки» було оскаржено в судах його конкурентами з фінансово-промислової групи «Приват». У період прем’єрства Ю. Тимошенко ринок неодноразово переходив з рук до рук, при цьому міліція, як правило, зберігала нейтралітет, називаючи те, що відбувається «корпоративним конфліктом». За уряду Ю. Єханурова його де-юре повернули державі, однак де-факто «Озерка» загадковим чином незабаром знову опинилася під контролем колективного підприємства та групи «Приват». При цьому, колишньому власникові так і не повернули заплачені ним гроші. З того часу в судах України безперервно йде тяжба, в якій беруть участь не лише приватні структури, але й ФДМ, Генпрокуратура та інші державні органи. Нинішню силову спробу встановити контроль над «Озеркою», яка приваблює не лише прибутками від торгівлі, але й значною земельною ділянкою в центрі Дніпропетровська, пов’язують із російським капіталом.