— Слідчими вже проведено понад 30 експертиз у цій справі, — зазначив Андрій Курись. — Як наслідок отримано достатньо даних, що підтверджують провину підозрюваних. Також поки тривають ще 10 експертиз. Їх буде закінчено в короткі терміни. Після чого слідчі, базуючись на всіх отриманих даних, прийматимуть рішення щодо кваліфікації справи. І, швидше за все, це буде зроблено вже цього тижня. Головне завдання прокуратури — відіслати справу до суду, оскільки вона має дуже великий соціальний резонанс. Також у результаті роботи слідчих доведена причетність трьох підозрюваних у інкримінованих їм злочинах. Я вважаю, що ці докази дійсно істотні».
Стало відомо, що двоє з трьох підозрюваних не хочуть співпрацювати зі слідством. Вони не дають свідчень. Третій повністю визнав свою провину.
Прокурор зауважив, що Врадіївка — невелике місто, тому існує можливість, що справа розглядатиметься в суді іншого району Миколаївської області. «Закон говорить про те, що справа має розглядатися в тому місці, де стався злочин, — говорить Андрій Курись. — Але, дійсно, Врадіївський район невеликий, у ньому працює всього чотири судді. Залежно від того, чи буде необхідний суддівський склад та інші чинники, прокуратура подаватиме запит до Апеляційного суду, щоб він визначив місце, де розглядатиметься справа».
Окрім деталей у Врадіївській справі журналістів цікавили й інші питання. Наприклад, хто поніс відповідальність за те, що одного з підозрюваних на початку слідства відпустили. Цей факт і спричинив масові заворушення й «штурм» відділення міліції. Особливо цікавила доля прокурора району Сергія Мочалка, який начебто був звільнений.
— Він був дійсно звільнений з посади, — уточнює Андрій Курись. — Зараз він у відпустці, а до цього його знову прийняли до органів прокуратури Миколаївської області на посаду прокурора. Зараз він помічник районного прокурора Кривоозерського району Миколаївської області.